Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Očekivano mrljavljenje od Kloppa, opet je bacio Salaha u bunar, dosta mu je da sa krila utrčava samo Mane. Još da Keita uspeva nešto da odigra pa ajde, ali ovako... desetak šuteva sa distance, samo jedna prava šansa i to zahvaljujući Fabinju.

 

Mora nešto da se menja u drugom poluvremenu. Ne može ovako bez levog krila da se igra, zatvoriće pre ili kasnije Maneova utrčavanja desno i gotovo. Posle ostaju samo Robertsonovi prekidi, koji su katastrašni. Bolje bi prošli da puste Lovrena da ih izvodi.

 

Wijnaldum je po običaju suvišan kad se protivnik zatvori. Umesto njega Shaqiri ili čak Sturridge, da Salah ode desno a Mane levo.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ovih 5 u zadnjoj liniji je previse, totalna panika. Nekako su, ipak, uspeli da brane ove pokusaje ispred 16m, ali ih je onda Fabinjo smekerski prebacio i Manea spojio sa golom.

Felaini da ojaca bedem i osigura iks.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

Opa, ulazi Ošišani Belž umesto Daloa... Sad kad zabije jedan glavom iz prekida, biće "genijalna taktička specijalna rokada".

 

Naravno. Ko sto ulazak Oridjija mjesto Firminja nije bio genijalan. I dijete bi ubacilo napadaca kad ti treba gol. :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Al su odvratni jbt.

Ko, Firmino što dribla četvoricu u šutira umesto da izbaci u gol-aut da se ukaže pomoć Baiju? :cry: 

 

Sad Wijnaldum izvodi kornere, mjktjbm. Doduše neuporedivo bolje to radi od Robertsona...

Link to comment

Sektaši? Word.

 

Nažalost, ovo mi smrdi na jednu od onih utakmica đe ćemo mi promašit boga oca, a onda primit (još jedan) gol ni iz čega

 

aj pa neka me ove naše tri aždaHe naprijed razuvjere

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...