Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

bolji je bio pool, zaslužena pobeda. junajted je igrao nešto malo u finišu I pol, ostalo bušna kesa. nije ni pool igrao bog zna šta, ali konkretniji (i spretniji)

Link to comment
Just now, Aleksandar88 said:

Nije loš Stoke bio, čvrsti u bunkeru, nagrađeni su i golom za požrtvovanje. U napadu očekivano bezopasni.

 

Nije Stoke, vise mi lice na Everton. Plavi dresovi, Lukaku u spicu i neki poluproizvodi tipa Lingard i Rasford.

 

Jbg, prosla su vremena kad se pita i od govana pravila. :fantom:

Link to comment

Murinjo resetovan na ser Bobijevog prevodioca. Jako sam popizdeo kada su nezasluženo izjednačili ali sam posle dva minuta bio u uverenju da ako nastave kao do sada, da pobeda neće da izostane. 

 

Generalno je većina igrača odigrala odlično, Lovren par puta nesiguran ali ok, to je to. Robertson centrirao onako kako Radiša priča da centrira cele sezone :D Klajn iznenađujuće solidan, mada se videlo da mu fali malo match fitness. Gnjilanski Orao čovek za velike momente :hail:

 

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Generalno je većina igrača odigrala odlično, Lovren par puta nesiguran ali ok, to je to. Robertson centrirao onako kako Radiša priča da centrira cele sezone :D Klajn iznenađujuće solidan, mada se videlo da mu fali malo match fitness. Gnjilanski Orao čovek za velike momente :hail:

+1

 

Clyne me je stvarno oduševio, plašio sam se da neće biti spreman posle godinu i po dana bez takmičarske utakmice, a on odigrao gotovo bez greške (jednom ga je probio Lingard u drugom poluvremenu).

 

Robbertson odigrao verovatno najgoru utakmicu sezone, nadam se da ga više nikad neće terati da izvodi kornere. Čak i u igri je više smetao nego što je pomagao, šesnaesterac ne uspeva da ubode ali zato požrtvovano stiže da svaki put utrči u liniju kretanja čoveku sa loptom.

 

Fabiho odličan u prvom poluvremenu, posle malo pao, slično kao i Mane. Salah opet protraćen, ne igra se brzanjac centarfor na odbranu koja čuči u krilu golmanu.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...