Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, John Coltrane said:

 

Meni nije jasno prisustvo Darmiana pogotovu sto je u prosli put Jang stavio Salaha u dzep. Da ce biti muka, bice, jedino se uzdam u to sto je Klop redovna Murinjova musterija, ako se vise u bilo sta smemo uzdati kad je voljeni klub u pitanju, jel?!

 

 

Ja od one utakmice sa Valensijom bukvalno jednu utakmicu nisam opušteno gledao, manje više prestao i da pijem, barem viski...  :fantom:

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

ala smo se namucili na kraju da izvucemo pobedu. svekupuno bleda partija i lako se moglo desiti da ga ovi uvale.

 

rlc me sve vise odusevljava. odlican je na lopti, sjajna tehnika za nekoga sa takvom konstitucijom. jos je dosta jak i bas je tesko oduzeti loptu od njega. jos malo samopouzdanja da ima pa da malo kurcevitije udje u driblinge, bice jos bolji. mada, i dalje ima taj neki nonsalantni govor tela...

Link to comment
23 minutes ago, John Coltrane said:

 

Meni nije jasno prisustvo Darmiana pogotovu sto je u prosli put Jang stavio Salaha u dzep. Da ce biti muka, bice, jedino se uzdam u to sto je Klop redovna Murinjova musterija, ako se vise u bilo sta smemo uzdati kad je voljeni klub u pitanju, jel?!

 

Ma da...

 

web-dortmund-getty.jpg?w968h681

Link to comment
29 minutes ago, John Coltrane said:

 

Meni nije jasno prisustvo Darmiana pogotovu sto je u prosli put Jang stavio Salaha u dzep. Da ce biti muka, bice, jedino se uzdam u to sto je Klop redovna Murinjova musterija, ako se vise u bilo sta smemo uzdati kad je voljeni klub u pitanju, jel?!

 

Ako se u to uzdaš, nećeš se baš mnogo usrećiti, Klop ima više pobeda nad Murinjom nego Murinjo nad Klopom :lol:

 

Osim naravno ako nerešene ne računaš u Murinjove pobede :fantom:

 

 

Link to comment
March 10, 2018 Premier League Man United 2-1 Liverpool
October 14, 2017 Premier League Liverpool 0-0 Man United
January 15, 2017 Premier League Man United 1-1 Liverpool
October 17, 2016 Premier League Liverpool 0-0 Man United
October 31, 2015 Premier League Chelsea 1-3 Liverpool

 

 

Pa ni tako, moras jos suziti. :tongue:

Link to comment
41 minutes ago, John Coltrane said:

Meni nije jasno prisustvo Darmiana pogotovu sto je u prosli put Jang stavio Salaha u dzep.

Pa stavljaće ga i sad, samo kao WB. Šta hvali ako ima Darmiana kao podršku, posebno ako se od Salaha bude očekivalo da trčkara nazad i pomaže?

 

Link to comment

Jao Lukakua isuse.gif

 

Btw na SKY kazu da ova trojica u napadu nisu dali gol UTDu u PL-znaci natrpace nas veceras za sve propusteno.

 

Edit: Upravo izlazi potpis ispod Firmina 1 gol u 8 tekmi protiv UTD :lol:

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Link to comment

Da Lukaku nije išao na ovu loptu gol bi bio priznat. Naravno, i Alison bi ostao prikovan za bliži ugao, očekujući da loptu dira Lukaku koji uopšte nije tamo. :thumbsup:

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

Btw na SKY kazu da ova trojica u napadu nisu dali gol UTDu u PL-znaci natrpace nas veceras za sve propusteno.

 

Edit: Upravo izlazi potpis ispod Firmina 1 gol u 8 tekmi protiv UTD :lol:

Pa da, to su one statistike tipa "nikad nisu dali gol ovom protivniku u ponedeljak uveče po kiši".

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...