Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Prasline, odakle vama tolika lova jbt?
Ko bi rekao, zar ne? Trebalo se pretpostaviti da se Pelegrini ne bi upustao u avanturu sa nikakvim kadrom.
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pelegrini, na prvom mestu, nije dosao da radi za kikiriki, a sprcati vec oko 50milki ( + ko zna koliko ce jos) da bi se borili za goli zivot u Premeru je stvarno luksuz.

Link to comment

 

46 minutes ago, John Coltrane said:

Pelegrini, na prvom mestu, nije dosao da radi za kikiriki, a sprcati vec oko 50milki ( + ko zna koliko ce jos) da bi se borili za goli zivot u Premeru je stvarno luksuz.

 

Свашта је изречено на овом топику током претходних година, али ово је вероватно најдубљи и најмрачнији бунар незнања ископан једном једином реченицом. :thumbsup:

 

PaymentsJPG.jpg

Premier+LEague+Prize+money.jpg

 

Сада, за остале који ипак знају понешто о финансијској страни лиге, а не само клуба за који навијају:

 

Порнићари су у плусу већ неко време. Претресите претходне сезоне, увек је ту плусић када се одбију камате на дугове. Најлепше је што су дужни сами себи - власници су клубу позајмили паре на камату и деру га као козу, има томе пет-шест година. Продат је и Болејн за 38 милиона фунти, а инвестиције су нула, зиро крумпир. То и јесте највећа примедба навијача: доведен је Паја за 20 милиона, обећано је да ће да се обнови кадар и када то није урађено - продат је за веће паре него што је плаћен. Гомила играча је довођена на позајмице, а они који су куповани су узимани за неке смешне паре када је у питању Премијер лига и углавном продавани за веће. 

 

Чињеница да је клуб из Лондона, да има верну публику која испуњава чак и онакав нови стадион резултирала је тиме да смо 17. најбогатији клуб на свету: http://www.cityam.com/279273/west-ham-climb-highest-ever-position-17th-richest-club 

 

Искомбинујте чињеницу да смо 17. најбогатији са сиротињским улагањем у неке индијанце попут Зазе и Калијерија (и један и други на позајмици) и схватићете откуд ових пишљивих 46.5 до сада уложених милиона у трансфере (Фредерикс за џ, Вилшир за џ, Фабијански 7.5, Јармоленко 17, Диоп 22) . 

 

А ако питате навијаче Вест Хема, све ово је само припрема за продају Арнаутовића за 50 милиона, јер ће онда укупна улагања бити као и претходних година - нула, крумпир, зиро. 

 

Кога интересују додатни детаљи, има све овде: https://beta.companieshouse.gov.uk/company/05993863/filing-history 

 

Link to comment

Vracam se odmah u bunar neznanja glede WH, sram me bilo.

Znam da ti je dosadno bez PL, al nisam ti bas trazio izvode iz APR.

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Vracam se odmah u bunar neznanja glede WH, sram me bilo.

Znam da ti je dosadno bez PL, al nisam ti bas trazio izvode iz APR.

 


Јесте ми досадно, а изводи нису за тебе, за тебе су оне две шарене слибе.

 

33 minutes ago, MiddleClass said:

:hail:

 

Бог фудбала. :Hail:

 

edit: Шта су ти предрасуде... Гледам смајлије како асинхроно клањају и упитам се који је разлог за то, а онда се сетим да је Мидле Црногорац и одмах помислим како његов смајли вероватно клања мање пута у минути. :blush:

Edited by Прслин
Link to comment

Jedva čekam pelegrinarin seksi west ham. Još da rasproda sve one prevare poput čiče i arnautovića pa da se prangija murinjo opet.

Edited by Ruxin
Link to comment
6 hours ago, cvrlle said:

 

dobro ide prodaja dildoa

 

Logično...već mesec dana tu je FIFA WC, muškarci zauzeti a žene usamljene. 

Link to comment

Aндерсона усликали како плаче и опрашта се са навијачима. Коментар на форуму Вест Хема: ”Плаче? Е, тек сада верујем да долази код нас.” :lolol:

 

Изгледа и Јаја Туре потписује. Ваљда Пелегрини инсистира, а порнићари се опиру. Тридесет и пет година, јбг. Мада, не верујем да ће ико дочекати да се они искрено супротставе фри трансферу. 

Link to comment
1 minute ago, Прслин said:

Изгледа и Јаја Туре потписује. Ваљда Пелегрини инсистира, а порнићари се опиру. Тридесет и пет година, јбг. Мада, не верујем да ће ико дочекати да се они искрено супротставе фри трансферу. 

 

Duga je sezona, igrace protiv ovih slabijih timova.. :inn:

Link to comment

menadzer ga je nedavno nudio za funtu nedeljno samo ne bi li ostao u premier ligi i pokazao gladioli, mucitelju crnaca, da se debelo ogresio o njega. 

bas ce biti simpa cekicari ove godine. mada su oni meni odvajkada simpa :wub:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...