Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

On je svakako pojačanje na naš roster, e sad samo da ga zdravlje koliko toliko posluži. Dosta mi je jedan pored kojeg nonstop stoji crveni krst. 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, cvrlle said:

 

dakle skidate ruxinu prvog pika? :blink:

pa valjda ga moramo kupiti inace adl nece pustiti sarrija. dajemo valjda desetak miliona vise nego city.

Link to comment

Сери... Ух, баш коцка. Мали и брз као Канте, али са алергијом на хладноћу која изазива инфекцију коже (ај кид ју нот). Мени драго и што га је довео Јокан и што није дошао у Вест Хем. 

 

За нас ускоро потписује и Јармоленко из Борусије Дортмунд, за 17.5 милиона фунти. Наводно Њукасл одбио понуду од 20 милиона фунти за Ласелса, што значи да нисмо одустали од довођења још једног центархалфа, што је дивна вест. 

 

Ја бих волео и Дендонкера, кога смо умало довели у јануару. Фали тај задњи везни, па када се већ обнавља цео тим... Мада, можда Пеле хоће да пребаци Жабуtm тамо, што значи да није гледао када је Мојес пробао ту фору па смо попили петарду. 

 

Што се продаја тиче...

 

 

Edited by Прслин
Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

Да частиш Арле.

 

23 minutes ago, cvrlle said:

DhwIjckX4AANP_-.jpg:large

 

fino pojacanje!

 

Napokon. :)

 

Arsenalovi navijači uredno ispratili njegov let, kao i sa Aubom. Najluđa Twitter-pastva na zemaljskoj ravnoj ploči koju nose slonovi na kornjačinim leđima.

 

Torreira je odlično pojačanje. Sad možda nešto Emery izvuče i iz Xhake. Doveden je i onaj Francuz iz Lorienta za kojeg sam pitao borrisa neki dan, taj je valjda sličan Rabiotu.

 

Bilo bi super da se dovede još jedno krilo, ali uspjeli smo poprilično popuniti tim mjesec dana do početka prvenstva što je :Hail:

 

Još ako Ruxo dođe bez pola tima na Emirate na otvaranju, a haos kod Chelsea potraje, možemo krenuti jako™.

Link to comment

Dobar je Jermolenko igrač. Ono malo što sam gledao BVB bio je odličan. Čoveče, sviđa mi se ovaj prelazni rok, jel treba da se zabrinem za svoje mentalno zdravlje. 

Link to comment
5 hours ago, Прслин said:

Сери... Ух, баш коцка. Мали и брз као Канте, али са алергијом на хладноћу која изазива инфекцију коже (ај кид ју нот). Мени драго и што га је довео Јокан и што није дошао у Вест Хем. 

 

За нас ускоро потписује и Јармоленко из Борусије Дортмунд, за 17.5 милиона фунти. Наводно Њукасл одбио понуду од 20 милиона фунти за Ласелса, што значи да нисмо одустали од довођења још једног центархалфа, што је дивна вест. 

 

Ја бих волео и Дендонкера, кога смо умало довели у јануару. Фали тај задњи везни, па када се већ обнавља цео тим... Мада, можда Пеле хоће да пребаци Жабуtm тамо, што значи да није гледао када је Мојес пробао ту фору па смо попили петарду. 

 

 

 

bolje wili carvalho kad pricamo o zadnjem bezveznom... kad je bal nek je maskenbal. taj dendoncker mi deluje dosta slabije od portugalca.

 

sto se fulhama tice, prica se da uskoro potpisuju mitar, seri, cavaleiro i augustinsson. ako se to ostvari jokan ce imati opak tim.

Link to comment

LFC vodi 3-0 na poluvremenu protiv Tranmer Roversa, Ojo gol i asistecija, on i Kent stvarno odlično deluju. Šteta što će opet da greju klupu po Čempionšipu ili Cvajti, umesto da je greju Salahu i Maneu.

 

Lallana živahan, vidi se da godinu dana nije uspeo da veže dve utakmice pa se uželeo fudbala. 

 

Keita povučen, skroz u liniji sa Fabinjom, gotovo da se nije video.

Link to comment

 Karius maestarlan opet, lak slobodnjak pokušao da hvata, odbila se od njega na nogu napadaču. 3-1 :isuse: 

 

Čak i on pokušava da ubedi Klopa da se otvori za novog golmana. Nesebično. 

Link to comment

Bojim se da će Klop biti tvrdoglav i da će ga forsirati verujući da može da popravi (nepopravljivo). Žao mi je momka ali ne sme da ostane na golu, a ni u klubu jer mislim da samo može da mu se desi upadanje u spiralu. Preveliki bi posao bio čupanje iz kanala u kom se nalazi.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...