Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е, јбг. Таман сам замрзео Ливерпул, а они заређали са играчима из Србије: прво Груја, сада и Шаћири... Колонијаtm :heart:

 

Гладиола из Лестера довео новог левог бека, опет за рекордан износ. :fantom:

Link to comment

Дан лепо почео: изгледа да је Јармоленко прекјуче потписао уговор и да информацију о томе не шаљу медијима јер гађају дан када нема дешавања на Светском првенстив (као што су то радили и са Фабијанским и Вилширом), као и да је клуб затражио радне визе за Балбуену и - Андерсона. :ohmy:

Link to comment

kaze de laurentis da jorginho i sarri idu u chelsea. danas bi valjda trebalo sve da se ozvanici. jorginho trenutno u avionu za london.

Edited by 189-
Link to comment

:)

 

Dobro, važno da je "got his message across", što bi rekli Englezi... Još jedan primer da je neko izabrao novac umesto Peparu...  :fantom:

 

 

Nego Prsline, ne znam da li si video ovo?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Видео, видео, али сам пре пар чука написао да је још прекјуче потписао па рекох глупо да се понављам. ;) 

Link to comment

Брате Јеремија, је л’ читаш ти уопште моје постове? 

 

Мислим, слажи ме бар, знам да нико осим доброг Арлеа, брата Мидла, брата Руксе и сабраће вестхемоваца нема интересовања за моје спамовање топика источнолондонским авантурама, али ето ако тебе занима, што трошиш време на твитеру када на топику имаш све раније и тачније?

 

5 hours ago, Прслин said:

Дан лепо почео: изгледа да је Јармоленко прекјуче потписао уговор и да информацију о томе не шаљу медијима јер гађају дан када нема дешавања на Светском првенстив (као што су то радили и са Фабијанским и Вилширом), као и да је клуб затражио радне визе за Балбуену и - Андерсона. :ohmy:

 

Link to comment
16 minutes ago, John Coltrane said:

Prasline, odakle vama tolika lova jbt?

 

45 minutes ago, cvrlle said:

 

dobro ide prodaja dildoa i ostalih segzi pomagala ovih dana

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...