Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Koga vidite da zameni Stanisavljevica?
Kojasevica.


A bilo je i ranije situacija da igraci ne idu na pripreme. Nije isao par puta Milos Zivkovic, ali je racunao Rastavac na njega.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
56 minutes ago, ackonish said:

Kojasevica.


A bilo je i ranije situacija da igraci ne idu na pripreme. Nije isao par puta Milos Zivkovic, ali je racunao Rastavac na njega.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Mene nesto ne greje sunce za njega. Ovo je cisto moj neki osecaj. Ono sto sam video mi se ne uklapa bas u nasu ekipu ali stoji da sam malo video pa me to i tesi :)

Pre bih se kladio u Cumica i ako je dosao kao za buducnost.

Ovaj ima dobar prekid, ume da povuce lopti u sredinu i da napravi sebi poziciju za sut. Ima kvaliteta naravno ali se nadam da nije od onih igraca koji se lako citaju. Stvarno bi bilo lepo cuti nekog upucenijeg u tematiku od mene.

Po meni Stanisavljevic, Caki jedna klasa iznad.

Da se ponovim, kakvi su nam dolazili on je bomba i dobro je sto ne izlazi iz povrede. Koliko para, toliko muzike. Stanisavljevica u formi ne mozemo da zadrzimo u klub ni kad bi ga vezali.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Mene nesto ne greje sunce za njega. Ovo je cisto moj neki osecaj. Ono sto sam video mi se ne uklapa bas u nasu ekipu ali stoji da sam malo video pa me to i tesi :)

Pre bih se kladio u Cumica i ako je dosao kao za buducnost.

Ovaj ima dobar prekid, ume da povuce lopti u sredinu i da napravi sebi poziciju za sut. Ima kvaliteta naravno ali se nadam da nije od onih igraca koji se lako citaju. Stvarno bi bilo lepo cuti nekog upucenijeg u tematiku od mene.

Po meni Stanisavljevic, Caki jedna klasa iznad.

Da se ponovim, kakvi su nam dolazili on je bomba i dobro je sto ne izlazi iz povrede. Koliko para, toliko muzike. Stanisavljevica u formi ne mozemo da zadrzimo u klub ni kad bi ga vezali.

Kojašević ima izuzetan šut, odlično izvodi slobodne udarce, ima solidnu brzinu, dobar prodor i dribling. Igrao je za klubove iz regiona koji su lideru u svojim zemljama (Sloboda, Budućnost i Vardar) i za Astanu kao malo poznatiji klub i ima jako internacionalno iskustvo s' obzirom da je igrao u 7 različitih zemalja. Sa druge strane nije jak u proigravanju saigrača kao Stanisavljević i Caki ali to ćemo da vidimo kako će se snaći tek kad bude odigrao par utakmica.Što se odbrane tiče primetio sam da baš i nije mnogo agilan ali to može Lalatović koliko-toliko da promeni. Jedini veći problem može da mu bude glava (ako umisli da je zvezda i da se sve vrti oko njega). Sve u svemu ili će da eksplodira kod nas ili da bude na klupi. 

Link to comment
15 minutes ago, Covekizstruke said:

Kojašević ima izuzetan šut, odlično izvodi slobodne udarce, ima solidnu brzinu, dobar prodor i dribling. Igrao je za klubove iz regiona koji su lideru u svojim zemljama (Sloboda, Budućnost i Vardar) i za Astanu kao malo poznatiji klub i ima jako internacionalno iskustvo s' obzirom da je igrao u 7 različitih zemalja. Sa druge strane nije jak u proigravanju saigrača kao Stanisavljević i Caki ali to ćemo da vidimo kako će se snaći tek kad bude odigrao par utakmica.Što se odbrane tiče primetio sam da baš i nije mnogo agilan ali to može Lalatović koliko-toliko da promeni. Jedini veći problem može da mu bude glava (ako umisli da je zvezda i da se sve vrti oko njega). Sve u svemu ili će da eksplodira kod nas ili da bude na klupi. 

Prvo sto mi je prolazilo kroz glavu je da imamo dosta izvodjaca slobodnjaka i da ako mu zakaze prekid da smo izgubili pola igraca. Moj utisak je da ne radi mnogo za ekipu, da ne preuzima odgovornost i da igra na mahove tokom utakmice plus komplet odbrana. Nekako sve imam utisak da je sto posto Cg mentalitet. Ako da gol ili mu prodju par driblinga ce da bude dobar ako ne ce da se izgubi negde iza protivnickog igraca. Drzim palceve da bude bolji u svakom segmentu igre od moje procene.

Gledao sam statistiku i ona kaze isto sto i ti a to je da nije paker. Jako malo asistencija za njegovu ulogu. Zato sam napisao kada je dosao da on nije to sto smo trazili i zato sam pitao koga bi pre doveli pod istim uslovima njega ili Melega.

Evo napisasmo pa ce se pokaze koliko smo vicni :)

Naravno Lalat je tu da nam pokvari procenu...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
41 minutes ago, martick said:

*Arsic na transfer listi Vojvodine:ajde:

U velikom padu forme, mozda treba da isforsiramo nekog mladjeg.

Vise se krece i bolje namesta od Kojasevica. Ipak Kojasevic mi deluje da je skolovaniji fudbaler. Bm li ga :)

Link to comment

Evo i Matic raskinuo ugovor pa ako nam treba drugi-treci spic.... Mada Haskic ako ne ode na pocetku leta, otici ce posle kvalifikacija a Matic je solidno krsten spic

 

Link to comment
6 hours ago, martick said:

Odlican spic,ali problem je sto imamo Haskica,jednino da Lalat uigrava sa dva startna spica!

Haskica ce da imamo mozda jos sest meseci,  ne verujem da mozemo da ga zadrzimo duze. Isto kao i Stanisavljevica. Mozda odigra kvalifikacije i to je to. Mislim ako udjemo u grupnu fazu mozda se zadrzi ali treba biti realan.

Zato dovedes spica da ga uigras na vreme. Opet zna se da za to treba dodatno da se optereti budzet, Matic je u godinama i verovatno trazi ino angazman i verovatno je jako nerealno. Treba dati prostora i mladjima jer se od toga zivi.

Nego pricamo si :)

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...