Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

6 minutes ago, Constantin said:

Ne videh da piše nigde, pa i na zvaničnom sajtu stoji da je u drugom poluvreme u branio Borivoje. 

 

A Ukrajinac će prođe il će neće? 

Gde. Na šta misliš

Link to comment
19 hours ago, Covekizstruke said:

http://fkradnickinis.rs/news-single-view/102?fbclid=IwAR3ZKHV6Jpxq-yw05PZWfbB93_BNi7vVhhX8nCyWYJQpC7f27Zb5WsDJ2wQ

"Прилику да да одраде припреме са првотимцима у Белеку добили су Милорад Којић, Алекса Јовановић, Петар Ристић, Петар Ћирковић и Марко Петровић, а овом списку треба додати и новајлије Николу Чумића и Петра Петровића који по својим годинама спадају у ред младих играча." 

A nema mesta za Andreja Stamenkovića iz omladinskog pogona ? Svašta . 

Link to comment
15 minutes ago, Gradina said:

Nego si me zbunio sa Bulajićem sto njega zapostavi

Jeste da si i ti mene zbunio sa ovim odgovorom samom sebi, nije valjda dotle došlo. Inače dobio sam ispravku da je Bulajić branio celo drugo poluvreme,a da su u klubu napravili tehnički grešku. To daje sasvim drugačiju sliku na priču o golmanima, pa bi trebalo da znači da je BUlajić spreman, što je opet dobro. Uz Koju i Ilketa....odlično. 

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Jeste da si i ti mene zbunio sa ovim odgovorom samom sebi, nije valjda dotle došlo. Inače dobio sam ispravku da je Bulajić branio celo drugo poluvreme,a da su u klubu napravili tehnički grešku. To daje sasvim drugačiju sliku na priču o golmanima, pa bi trebalo da znači da je BUlajić spreman, što je opet dobro. Uz Koju i Ilketa....odlično. 

Mišljenja smo da Živković nije trebalo da ode. Ali Setimo se lani kad je briljirao  pa su ga vazda na klupu stavljali zbog Šaranova. Iskreno od Šmucija na ovamo bolji nije bio na golu. Neka mu je srećno gde god brani

Link to comment
3 minutes ago, Gradina said:

Mišljenja smo da Živković nije trebalo da ode. Ali Setimo se lani kad je briljirao  pa su ga vazda na klupu stavljali zbog Šaranova. Iskreno od Šmucija na ovamo bolji nije bio na golu. Neka mu je srećno gde god brani

Mjondalen - Norveška

 

lbaPj7c.jpg

Link to comment
13 minutes ago, Gradina said:

Mišljenja smo da Živković nije trebalo da ode. Ali Setimo se lani kad je briljirao  pa su ga vazda na klupu stavljali zbog Šaranova. Iskreno od Šmucija na ovamo bolji nije bio na golu. Neka mu je srećno gde god brani

A "vi" ste......Konzilijum "Ljudi iz struke" ;)   

 

Odličan je bio Žile, mada me je nervirao sa onim ispucavanjima lopte koji su završavale uglavnom u autu, ali mu je zato sve ostalo bilo, u najmanju ruku, za pohvalu. Nadao sm se, da će on duže vreme biti kod nas. Imao sam prilike samo jednom da razgovaram s njim i odmah se videlo da je gotivan lik. Generalno, dobar čovek. Možda sam od ranije gledao na njega, nekako, drugačije zbog one povrede u Pazaru. Oprostio je onoj cepanki i ako je bilo očigledno da je išao namerno da ga povredi. A Šmuci je otišao iz Radničkog 1996. Nije valjda da nismo imali golmana, tog kalibra 20 i kusur godina....

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...