Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 hours ago, ultra boban said:

Ponovo tuga... Pusti roditeljski kompleksi i crno crvena bolest jos vladaju..

Da, da...mi imamo univerzalne krivce za sve, samo što nam samokritika nedostaje. Koliko naša škola deluje ozbiljno i šta su iz škole i uopšte iz kluba učinili da te momke zadrže u Nišu. 

Link to comment
16 minutes ago, Constantin said:

Da, da...mi imamo univerzalne krivce za sve, samo što nam samokritika nedostaje. Koliko naša škola deluje ozbiljno i šta su iz škole i uopšte iz kluba učinili da te momke zadrže u Nišu. 

Ma daleko od toga da nedostaje, neverovatan propust!!! Skoro pa identican sa bracom Ilic, ako se ne varam cak iz iste skole fudbala izasli...

Link to comment

Bejaše i nekakvi "dogovori" sa vlasnikom škole, ali lepa reč (u ovom slučaju iskazana u €), izgleda, svaka vrata otvara. S druge strane, potez nladog golmana Ilića, koji je odbio Partizan, možda "sutra" neće naići na odobravanje....ko zna čije je planove pokvario. Čisto sumnjam da su ga kontaktirali bez aminovanja iz kluba. Inače, dečko je vrhunski golman, reprezentativac.....

Link to comment
46 minutes ago, ultra boban said:

Ma daleko od toga da nedostaje, neverovatan propust!!! Skoro pa identican sa bracom Ilic, ako se ne varam cak iz iste skole fudbala izasli...

Tako je iz iste 

Link to comment

 

Dok se mi ozbiljno ne okrenemo nasoj omladinskoj skoli da ta deca pocinju(dolaze kod nas),pre ostalih skola fudbala i da se radi sa njima kako treba i nece biti problema!

A ovako je sve pomocu stapa i kanapa i sta ce biti sa nama ako padne vucic to znaci da pada i Toncev a mi svojih para nemamo,bice jovo nanovo....

Edited by martick
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...