Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Struka, može slika ... Ne obaziri se na provokacije, recimo imam nepotvrđene informacije da je Gradina sredovečna klimakterična žena i da varniči svremenanavreme..

Sent from my MI 6 using Tapatalk


[emoji23][emoji23][emoji23]
Lebteebo..., od ovog mos se rikne, [emoji23]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
9 hours ago, Covekizstruke said:

Nov sam ovom forumu pošto nisam ni znao da postoji do skoro tako da je ovo moj prvi i jedini nalog, ako treba staviću i svoju sliku. Tu sam da podelim sve informacije koje znam sa drugima, tako da mi ovo tvoje pisanje baš i nije najjasnije, možda si mislio na nekog drugog. Sportski pozdrav ;)

Struka, slika se postavlja dobrovoljno a ne zato sto treba ovde nesto da dokazujes ili da se nekom pravdas. Brzo se otkrije ko kakve namere ima i da li su tvrdnje koje iznosi istinite.

Lepo bi bilo da je vise ljudi iz struke i u i oko kluba, kako bi dobijali preciznije informacije.

 

Dobro dosao na temu!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

@struka
Sve 5, Maretova politička korektnost i to, ali slika je poželjna radi nastavka diskusije u sportskome duhu. Ne želiš valjda da fantaziramo kao za Gradinku ... Znači, minimum 1024*768 .. Ili si sa nama ili protivu nas. Izvoli

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

:D

 

Pocela Arena da prenosi te pripremne utakmice iz Turske, bio Hajduk juce, koga li to zanima. Mozda se zeznu pa prenose bar jednu nasu utakmicu...

Pre dve strane, postavih link sa spiskom utakmica.....i dalje se čita samo poslednja strana :whistle:

 

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Pre dve strane, postavih link sa spiskom utakmica.....i dalje se čita samo poslednja strana :whistle:

 

Pogledao sam sad:)

 

I necu nijednu da gledam, i moz ce nadjemo neki strim za nasu utakmicu neku ko ono pre par godina kad je pevao hodza.

Link to comment

Haha zbunio me čovek totalno sa postom. Što se tiče prenosa mislim da će biti za utakmicu protiv Rubina na njihovom youtube kanalu, makar generalnu da pogledamo ako ništa drugo.

Link to comment
Quote

На пут су кренули следећи фудбалери: Милорад Којић, Марко Живковић, Александар Тодоровски, Радован Панков, Ђорђе Црномарковић, Стефан Ђорђевић, Никола Станковић, Тарас Бондаренко, Никола Дринчић, Алекса Јовановић, Александар Јовановић, Петар Крстић, Риота Нома, Саша Стојановић, Петар Грбић, Лазар Ранђеловић, Нермин Хаскић, Петар Петровић, Никола Чумић, Петар Ристић, Слађан Никодијевић, Иван Булајић, Боривоје Ристић, Дамир Којашевић, Петар Ћирковић и Марко Петровић.

http://fkradnickinis.rs/news-single-view/104

 

@Mare

Mozda traze novi klub...ne znam ali pada mi na pamet...

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...