Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

13 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Odlazak Mijailovica znaci da ce u nastavku isforsirati nekog mladog ili mozda dolazak stopera. Pre sam za varijantu prvu.

Ima li nekih indicija kad ce ta desetka i koje su opcije?

 Silo  se vratio s pozajmice i mislim  da ce se na njega racunati u nastavku.Lalatovic  je rekao da se racuna na njega i da je talentovan...Mislim da ve on biti ta treca ili cetvrta opcija,ma da stopera mogu da igraju i Bondarenko i Aleksa ako se ne varam....

Link to comment
20 minutes ago, martick said:

Pojacanje je pun pogodak,svaka cast Rema Care!

Jeste samo ne znam da li je bolji igrac od Stanisavljevica tj sta ima to bolje. Igrao je u Vojvodini i videlo se da ima slifa ali Stanisavljevic se dokazao cak i na mestu organizatora. Jeste ovaj org a onaj nije ali da li je ovaj bas toliko bolji org od onoga :D Pitam posto kao nesto kapiram da mi Stanetu nismo ponudili nastavak saradnje iz nekog razloga.

Zadovoljan sam pojacanjem ali nesto me nagna na pomisao da bih bio srecniji da je onaj ostao umesto ovog sto je dosao :)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Fric je jedva ostao ovih 6 meseci.

Covek ima dosta ponuda za napolje,nema vise motiva da igra nasu ligu!

Iz pouzdanih izvora znam da ga hoce Bate Borisov za 20 soma mesecno a jos ranije su ga zvali iz Irana za milionski ugovor ali je bio odbio.

Link to comment

Delim misljenje da je i ovih 6 meseci koliko smo zadrzali Stanisavljevica neki max. Bolji je bio od Arse, pre svega u velikim utakmicama, sto je i najbitnije bilo ove polusezone. Ima u Cakiju jos baruta, onaj sprint za gol Partizanu recimo me odusevio... Mislim da ce moz da uradimo neki iskorak dalje i na prolece s ovim timom, za sad.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...