Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Daklem:

a.  Ako izgubimo to je zato sto pustamo Partizan da bude drugi

b. Ako dobijemo to je da bi pustili Zvezdu sledece kolo

 

Nemo posle da nisam rekao.

Link to comment

Izvinite sto sam bio naivan danas u svojim upisima. 

 

Jedan mala matematicka smicalica:

 

(Kokeza+Lambulic)brodarac + X = prelaz iz 1 u 2 

 

X se da naslutiti :violina:

 

Link to comment

Човек је добро чуо, него они нису смели могли пола да пређу у другом полувремену.

Него, зна ли се шта је са Жилетом, зашто није ни на клупи? За Лалата и да не питам.

Link to comment

Melem, tri suta Lazara u gol za tri minuta, Acine raslje, ma moglo je i koj gol vise... Imamo rasporad da klub koji igra protiv Zvezde sledecu igra protiv nas, ali nema im vadjenja, ukapirali su vec svi... Jel Lalatko uzeo slobodan novembar, uzgred budi receno? Kako god, idemo rastereceno na prvu revijalnu protiv Zvezde lagano i opusteno...a tad smo, sto je opste poznato i najopasniji... :)

 

Ocekujem maximalnu prodaju ulaznica i masovne seljacine na severu i istoku... Kaze nas narod nicija nije do zore gorela...

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zašto vas nije bilo na live klađenju?

 

Није било утакмице у понуди на полувремену. :D Ни у нашим ни у страним кладионицама. Касније нисам проверавао.

Link to comment

Аргументовани напади навијача трећепласираног тима... 

 

Јесам ли написао граматички тачно?  :fantom:

Link to comment

Они су имали снаге да трче првих 30 минута, након тога није их било.  Могли смо да дамо и 4-5 голова да је терен бар мало нормалнији и да је Ранђеловић пробао некад и да асистира. Ацина пречка, прави фудбалски потез али није било среће. 

 

Поред победе драго ми је и да сам видео да неко има гори терен од нашег. :ph34r:

Link to comment

Ako ovo vredjanje na nacionalnoj osnovi bez ikakvog povoda nije za ban, ja ne znam sta je... Uredno reportovan
Ps. Samo da udje u zapisnik... da se zna.. [emoji39]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Link to comment
15 minutes ago, Boki Nis said:

Ako ovo vredjanje na nacionalnoj osnovi bez ikakvog povoda nije za ban, ja ne znam sta je... Uredno reportovan
Ps. Samo da udje u zapisnik... da se zna.. emoji39.png

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

Ниси једини који тако размишља...

Link to comment

Ne dajmo da nas navlace na ban, ide utakmica sa Zvezdom ubrzo...

I ja primetio, mogo bi Lazar malo da se okrene asistencijama, bar u stopostotnim prilikama...

Inace... ja ne pamtim kad smo imali ovakav tim i ovako igrali za oko, bar gledajuci iz ugla obicnog navijaca. 4 meseca drzimo konstantnost rezultata, Haskic ima 9 golova u 20 utakmica, racunajuci Evropu... Prelepa sezona za oko, konacno. Valjda se i pozlati na kraju...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...