Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Ne znam ko ti kaže da je čudan. Meni je baš ok. Imali smo više prilika da popričamo Drina i ja. Ako je čudno to što ne obilazi klubove, što ne vozi besna kola, što nema društvene mreže, onda je čudan, tako čudan beše i Marjanović :)

Link to comment
7 minutes ago, ackonish said:

Ne znam ko ti kaže da je čudan. Meni je baš ok. Imali smo više prilika da popričamo Drina i ja. Ako je čudno to što ne obilazi klubove, što ne vozi besna kola, što nema društvene mreže, onda je čudan, tako čudan beše i Marjanović :)

Jebes takve fuzbalere :D:D

Link to comment
13 hours ago, martick said:

Fritz je trebao ode jos u letnjem prelaznom roku,imao je par ponuda...

Drina je potpisao samo na 6 meseci...kazu da je cudan lik ali pravi profesionalac....

Plate su redovne,Lalat sve drzi pod konac!

Prava bi steta bila da se tim rasturi na polu sezoni posto bas velike sanse imamo da prvi put posle duzeg vremena  razdvojimo blizance a i napadnemo kup!

Drina moze da produzi ako nije odlucio da se penzionise ili mi odlucimo da podmladimo tim.

Ova dvojica ce verovatno traziti uhlebljenje u inostranstvu obzirom na godine i ugovor. Trenutno imamo Randnelovica, Grbica u sredini Cakija, plus Mrkica, Damjanovica i po potrebi Haskica. Po meni prenatrpano i nepotrebno trosenje para. Da budemo drugi tesko, da se ne lazemo. Ne zbog jacine Partizana vec zbog drugih manje fudbalskih stvari.

Grcevita borba za trece mesto je realnost sa Cukom,  Napretkom i verovatno Vojvodinom od zime.

 

Voleo bih da neko postavi pitanje Lalatu za nas podmladak. Da oceni strucno svakog igraca. Da vidimo dje su nam deca?

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...