Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

6 minutes ago, fetboj said:

Jedanaestica iz Bezanije je slao par puta Aksentijevica po burek, jednom ga je bas fino izlomio da je ovaj morao da odglumi da je povredjen :D

Tacno!!! Ako ovaj nije isfolirao povredu kada ga je ovaj namagarcio tu me seci.

Link to comment

Prijovic za siromasne...mhm...:fantom:...mada, lako mu bilo kad gi Mrka izmorio...:sleep:

Ne znam koliko je Bezanija merodavan protivnik za bilo kakvu ocenu, al meni Djordjevic deluje kao opasan upgrade u odnosu na Staneta. Videcemo kako ce igrati protiv jacih protivnika, za sada mi se svidja njegov stav na terenu. Ne svidja mi se to sto na svakoj poziciji imamo, za nase uslove, bar jednog kvalitetnog igraca, al opet, trecu utakmicu za redom lomimo protivnika kad udje djed Caki. Damnjanovic mi je jos uvek nedefinisan, Mrka, za svoj nivo i ocekivanja veceras odlican, Aksentijovicu polako spremati sut kartu, Bondarenka bas oceju odbijene lopte, mada stuca u odbrani, Zileta da oporave do nedelje kako znaju i umeju.

 

Edited by Dali_man
Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

I de je student koj kurac ... S kim dalje u kupu ?

PAROVI 1/16 FINALA KUPA SRBIJE ZA SEZONU 2018/19:

 

LAZAREVAC: Kolubara – Partizan 1:2 (0:1)
INĐIJA: Inđija – Zemun 0:2 (0:2)
BEOGRAD: Sinđelić – Voždovac 1:0 (1:0)
BAČKI JARAK: Mladost (Bački Jarak) – Čukarički 0:2 (0:0)
BAČKA TOPOLA: TSC – Rad 2:0 (1:0)
IVANJICA: Javor Matis – Novi Pazar 3:0 (0:0)
SURDULICA: Radnik – Radnički (Pirot) 5:0 (1:0)
LUČANI: LFK Mladost – Spartak Ždrepčeva krv 0:2 (0:1)
NOVI SAD: Proleter – Mladost (Lučani) 1:1 (0:1) / pen. 3:4

ŠABAC: Mačva – Radnički 1923 1:0 (0:0)
UŽICE: Sloboda – Borac (Čačak) 0:3 (0:0)
BAČKA PALANKA: OFK Bačka – Budućnost (Dobanovci) 1:1 (0:1) / pen. 3:4

NOVI SAD: Vojvodina – Teleoptik 2:0 (0:0)
NIŠ: Radnički Niš – Bežanija 4:1 (1:0)

 

Odloženo za 17.oktobar:

 

SURDULICA: Dinamo (Vranje) – Crvena zvezda
KRUŠEVAC: Napredak – Metalac

Link to comment

Мачва, TSC, Јавор, Радник - нови жреб ко ће бити домаћин.

Младост, Земун, Борац и Будућност - сигурно смо гости.

Ако ја добро тумачим упутство за одређивање парова на које се позивају пропозиције за Куп.

Link to comment

Гледам извештаје поново, неправедно поништен гол Бондаренка због офсајда, лопту му је додао главом играч Бежаније а у моменту извођења слободног ударца није био у недозвољеном положају. Пенал досуђен за нас чиста глупост, лопта је ударила у груди играча Бежаније.

Link to comment
45 minutes ago, Captain_Darling said:

Гледам извештаје поново, неправедно поништен гол Бондаренка због офсајда, лопту му је додао главом играч Бежаније а у моменту извођења слободног ударца није био у недозвољеном положају. Пенал досуђен за нас чиста глупост, лопта је ударила у груди играча Бежаније.

Pokret levom rukom, igrača Bežanije, Mijailovića ? Ako i nije igrao rukom, napravio je takav pokret da je zajebo sudiju Anđelovskog, a najviše svoj klub. Šut "prijovića" pre toga...kuku i lele...ali zato het-trik ;)

Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Pokret levom rukom, igrača Bežanije, Mijailovića ? Ako i nije igrao rukom, napravio je takav pokret da je zajebo sudiju Anđelovskog, a najviše svoj klub. Šut "prijovića" pre toga...kuku i lele...ali zato het-trik ;)

 

Sta reci o doticnom, ukocila mu se ruka ka golu Bezanije, da nije tad svirnuo penal, svirnuo bi ga za neki minut..."visilo je u vazduhu".

Nego kopah malo po transfermatketu Bezanije, stoji da je 11-ica neki Jeremic i da je njihov igrac...mada nisam siguran jer pise da je taj desno krilo a po mogucstvu i levo..a ovaj decko sinoc igrao levog beka, a odredjeni deo i kao krilo. U svakom slucaju odavno mi se  igra nekog protivnickog igraca nije tako dopala na Cairu.. Mogo bi da reaguje Propadalo..

Novo levo bekce polozilo prijemni sinoc, mada ima tu nesrecu jer znamo ko igra na njegovoj poziciji :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...