Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Баш битна победа, браво за преокрет, то показује менталну стабилност и снагу екипе. А сада да видимо следећи викенд шта ћемо да покажемо, а пре тога и куп.

 

Нома још повређен или...?

Link to comment

Ako Partizan večeras izgubi biće dosta uzdrman psihološki. Imamo velike šanse da se malo odlepimo i da u Lučane putujemo rastereceni gde bi nam sve osim poraza odgovaralo. Posle ulazimo u seriju lakših protivnika gde treba da skupljamo bodove. Naravno nit su lake utakmice nit je lako dobiti već pobedjene ali pokazali smo do sada da te utakmice umemo da dobijamo. Do sada se nismo okliznuli ni na jednu a ako dobijemo Partizan i samopouzdanje će biti na maksimum.

Link to comment
7 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Mare, daj neki anal(isis)

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Šta da analiziram kad nisam gledao. Očigledno da Babicu treba vremena,  da Caki nije za staro gvožđe i da smo jeftino prodali Randjelovica.

Oni koji su gledali se ubiše od analize. ..

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Tesko gostovanje 100km teskog puta koridora u izgradnji. Tradicionalno negostoljubiva Surdulica pala je. Tri boda to je bitno.
Slusaj ovoga... 7 sati odsustva iz Nisa, malolije ... Zamalo najagresivniji međ nama naruši tradiciju. Murija intervenisala. Drama.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Slusaj ovoga... 7 sati odsustva iz Nisa, malolije ... Zamalo najagresivniji međ nama naruši tradiciju. Murija intervenisala. Drama.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Onda je Konstantin ustao sa svog mesta i svi su pravili da gledaju utakmicu. Ostalo je istorija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...