Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 hours ago, Constantin said:

Jel da dolazim na tribinu da zavodim red ili da si idem na radno mesto, opušteno ?

Dođi si na tribinu, vidis da Rumpel postao mnogo incidentan.

 

Link to comment
13 minutes ago, Real sa Nišave said:

Dođi si na tribinu, vidis da Rumpel postao mnogo incidentan.

 

Će ga opraimo... ;)

 

edit: dođete još dva piva, ti i on... :s_d:

Edited by Constantin
Link to comment

e sad vi pogledajte u kakvom mi bolesnom drustvu zivimo kad se i dalje raspavlja i izvode matematicke teorije i teoreme o jednom najusranijem trenutku da li je lopta usla ili nije ... da je ovo svirano/nije svirano vosi, nama, cuki, nastavi niz, kuknjava bi se, eventualno, zavrsila jednim bednim saopstenjem i osecanjem mucnine po forumima  ... ali ne, velikanima se mora dati najpoduktivniji medijski prostor, problem podici do nevidjenih razina i visina, ukljuciti se sanu iako nema veze sa sportom, metnuti slucaj kao najurgentniji pred  savet bezbednosti UN ili eventualno problem poslati na resavanje astronautima u stanici mir ...

 

jao sta bih vam sve napisao ljudi ... to nisu istine

 

da se razumemo, kao i uvek, od cetrespete naovamo, razlika izmedju subjekta i objekta je nebitna, kmecaona je ista, centri moci su isti, petokraka je ista, ideologija je ista, demagogija jos vise

 

zao mi je sto ste deca srba ( ako ste ) a ne deca nekog mog neprijatelja. ko je vas poznavao ni pakao mu nece tesko pasti, sto be reko pantelija

 

:puke:

Link to comment
38 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

e sad vi pogledajte u kakvom mi bolesnom drustvu zivimo kad se i dalje raspavlja i izvode matematicke teorije i teoreme o jednom najusranijem trenutku da li je lopta usla ili nije ... da je ovo svirano/nije svirano vosi, nama, cuki, nastavi niz, kuknjava bi se, eventualno, zavrsila jednim bednim saopstenjem i osecanjem mucnine po forumima  ... ali ne, velikanima se mora dati najpoduktivniji medijski prostor, problem podici do nevidjenih razina i visina, ukljuciti se sanu iako nema veze sa sportom, metnuti slucaj kao najurgentniji pred  savet bezbednosti UN ili eventualno problem poslati na resavanje astronautima u stanici mir ...

 

jao sta bih vam sve napisao ljudi ... to nisu istine

 

da se razumemo, kao i uvek, od cetrespete naovamo, razlika izmedju subjekta i objekta je nebitna, kmecaona je ista, centri moci su isti, petokraka je ista, ideologija je ista, demagogija jos vise

 

zao mi je sto ste deca srba ( ako ste ) a ne deca nekog mog neprijatelja. ko je vas poznavao ni pakao mu nece tesko pasti, sto be reko pantelija

 

:puke:

 

Očekuje se saopštenje Svetog Sinoda SPC i Patrijarha Irineja...da li je lopta prešla gol-liniju ili nije :violina:

 

A ovi što dolaze u nedelju, prošli put su dovodili svog kuvara, ako se sećate, ovog puta će geodetu izgleda. Pomoćni sudije će morati da imaju uglomere i šestare...

Link to comment
43 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

e sad vi pogledajte u kakvom mi bolesnom drustvu zivimo kad se i dalje raspavlja i izvode matematicke teorije i teoreme o jednom najusranijem trenutku da li je lopta usla ili nije ... da je ovo svirano/nije svirano vosi, nama, cuki, nastavi niz, kuknjava bi se, eventualno, zavrsila jednim bednim saopstenjem i osecanjem mucnine po forumima  ... ali ne, velikanima se mora dati najpoduktivniji medijski prostor, problem podici do nevidjenih razina i visina, ukljuciti se sanu iako nema veze sa sportom, metnuti slucaj kao najurgentniji pred  savet bezbednosti UN ili eventualno problem poslati na resavanje astronautima u stanici mir ...

 

jao sta bih vam sve napisao ljudi ... to nisu istine

 

da se razumemo, kao i uvek, od cetrespete naovamo, razlika izmedju subjekta i objekta je nebitna, kmecaona je ista, centri moci su isti, petokraka je ista, ideologija je ista, demagogija jos vise

 

zao mi je sto ste deca srba ( ako ste ) a ne deca nekog mog neprijatelja. ko je vas poznavao ni pakao mu nece tesko pasti, sto be reko pantelija

 

:puke:

Jos jedna glava u dugome nizu 
publika se gura da bi bila blizu 
limunada, boza, tulumbe, baklave 
da pregrize narod dok padaju glave 

Link to comment

Gamad neopevana, a i umisljena. Po njima se svet se okreće oko Topciderskog brda.

Elem, voleo bih sutra da vidim pojacanje iz Slovana i Stanetovu zamenu is Katanije.

Nisam siguran koliko ce kapiten da bude odmoran za sutra. Stigla mu danas konkubina iz zemlje izlazeceg sunca.

Link to comment
5 minutes ago, Real sa Nišave said:

Gamad neopevana, a i umisljena. Po njima se svet se okreće oko Topciderskog brda.

Elem, voleo bih sutra da vidim pojacanje iz Slovana i Stanetovu zamenu is Katanije.

Nisam siguran koliko ce kapiten da bude odmoran za sutra. Stigla mu danas konkubina iz zemlje izlazeceg sunca.

Ne znam da li je Bulajić spreman...i kako ide oporavak Žileta ?

Link to comment
7 minutes ago, Real sa Nišave said:

Nisam siguran koliko ce kapiten da bude odmoran za sutra. Stigla mu danas konkubina iz zemlje izlazeceg sunca.

Poznavajuci Japance, oni vec uveliko prave 6. vrstu sushija. Da je Priji dosla neka Ingrid, tu bi se vec zabrinuo...

Link to comment
7 minutes ago, Dali_man said:

Poznavajuci Japance, oni vec uveliko prave 6. vrstu sushija. Da je Priji dosla neka Ingrid, tu bi se vec zabrinuo...

Nego...jel ti beše dao pivo za opkladu ?

Link to comment
3 minutes ago, Dali_man said:

Ma dadnu ja, al nije to za tebe vise. Nasljokas se od jedno pa ne znas za sebe. Odma oces da se bijes :tongue:

Aha...znači ona dvojica nisu, a pravu se blesavi.

Možda gi stra' za mene da ne bude:

GN3HIwf.gif

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...