Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, Constantin said:

Pokret levom rukom, igrača Bežanije, Mijailovića ? Ako i nije igrao rukom, napravio je takav pokret da je zajebo sudiju Anđelovskog, a najviše svoj klub. Šut "prijovića" pre toga...kuku i lele...ali zato het-trik ;)

Ovo smo i mi konstatovali sinoc na utakmici. Mada, i da je igrao rukom, nije trebalo da se svira.

Link to comment
16 minutes ago, Constantin said:

A što da ne ?  :blink:

Nit je bilo namere, nit je bila gol sansa, vec smo digli ruke od tog napada.

 

Uzgred, Prijovicevo kretanje kod njegovog prvog gola je misaona imenica za 90% igraca u JSL.

Edited by Dali_man
Link to comment
2 minutes ago, Dali_man said:

Nit je bilo namere, nit je bila gol sansa, vec smo digli ruke od tog napada.

Vratio je loptu golmanu rukom, nema dileme (ako ga je udarila u ruku), a da nije, lopta bi došla opet do Priketa, koji bi je ovaj put, verujem, lepše zavario u gol...

Link to comment
11 minutes ago, Dali_man said:

Nit je bilo namere, nit je bila gol sansa, vec smo digli ruke od tog napada.

Ovo ti je isto, kao što kaže na reprezentativni golman "Ovakav gol se ne sudi na derbiju"....Ili jeste ili nije...pa nek je i 16:0

Link to comment
8 minutes ago, Constantin said:

Vratio je loptu golmanu rukom, nema dileme (ako ga je udarila u ruku), a da nije, lopta bi došla opet do Priketa, koji bi je ovaj put, verujem, lepše zavario u gol...

Lopta ide u vis, Prike je mogao do te lopte jedino kad bi mu se onaj sklonio. Decko se fakat zbunio/uplasio, svakako ja ono ne bi dun'o.

3 minutes ago, Constantin said:

Ovo ti je isto, kao što kaže na reprezentativni golman "Ovakav gol se ne sudi na derbiju"....Ili jeste ili nije...pa nek je i 16:0

A yebes ga sad, kod penala  postoji umjetnicki dojam, kod golova ne.

Link to comment
2 minutes ago, Dali_man said:

Lopta ide u vis, Prike je mogao do te lopte jedino kad bi mu se onaj sklonio. Decko se fakat zbunio/uplasio, svakako ja ono ne bi dun'o.

A yebes ga sad, kod penala  postoji umjetnicki dojam, kod golova ne.

Nema brate, ja bih...ne bih...ili jeste ili nije...zbog nekog sledećeg puta. Posle crtanje linije, zamrznuti snimci, maksiofacijalne ekspresije, prirodni položaji, želja za kontaktom....penal-sviraj-gotovo. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...