Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, Redrooster said:

Samo nemoj da citiras ruznal :)noma da nije dao gol bio bi najgori sa brata munju...ostali kidali pankov,drina masina,stankela me odusevio i spasio gol. Mali na golu imao srece sto je ispred njega bila odbrana u vidu celika

 

KAo u neka "stara dobra vremena"...najgori na terenu bude strelac i icepimo gi sa 1:0 ;)

Link to comment

Lepo, vetrovito vece na Cairu, zavuce ga Noma zasluzeno, izgleda da cemo provesti sezonu igrajuci protiv manje vise bunkera. Zamajamo se s neka tri Nemca (nisu debela) iz Kelna, dosli na Nisvil, vole fudbal, ripaju na svaku sansu i sudijsku odluku ko mi. Bedare se sto su ispali, ali kazu da se cela Nemacka radovala sto je Hamburger ispao, ne voli ih niko izgleda koliko sam skapirao (Hamburg)...

Sta se ovo desava s golmanima, cudo, dobro se Kojic pokazao, nama ladno treba dva golmana da dodju sad.

Link to comment
4 minutes ago, Real sa Nišave said:

Kakva atmosfera na stadionu. Draže mi kad ima 500 vatrenih, nego 10 tisuća baba

To je to.

 

Edited by W.F.C.
Link to comment

"Imali smo situaciju koja je veoma čudna, ali hajde da kažemo da je to sudija video kako je video. Primili smo gol posle tog kornera, mislim da nismo zaslužili ovaj rezultat", dodao je strateg Voždovca.

Za kraj, Branko Vojinović je osuo paljbu po domaćinu večerašnjeg meča.

"Sve vreme smo pokazivali da hoćemo da igramo i pokazivali smo da smo kvalitetan tim. Neke stvari okolo, koje ovaj klub radi kada dođe u vođstvo ne priliče ni klubu ni gradu kakav je Niš", zaključio je trener Voždovca.

:blink:

 

Manje vina, manje vina ....

Link to comment
6 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

"Neke stvari okolo, koje ovaj klub radi kada dođe u vođstvo ne priliče ni klubu ni gradu kakav je Niš", zaključio je trener Voždovca.
 

... šta li se to desilo u ta 3-4 minuta. Pamtim ja ovog poserka što uvek kuka na neke "spoljašnje faktore" čim izgubi utakmicu. Bio je pomoćnik dugo i svakome u Voždovcu...

Link to comment
13 minutes ago, Constantin said:

... šta li se to desilo u ta 3-4 minuta. Pamtim ja ovog poserka što uvek kuka na neke "spoljašnje faktore" čim izgubi utakmicu. Bio je pomoćnik dugo i svakome u Voždovcu...

Al s druge strane uzimamo im meru sezonama unazad...jos od Babovicevog neprimerenog gesta negde... Dobar pocetak sezone, ponajbolji u zadnje vreme... sad 10-tak dana pauze dok Spartak odigra revans, pa verovatno u ponedeljak, bilo bi super i znacice ekipi predah. Inace malo je Drina previse sve uzeo u svoje ruke za debi, ali ajde... Slozice se kockice. Samo da ne bude puno odlazaka neocekivanih do septembra.

Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

Al s druge strane uzimamo im meru sezonama unazad...jos od Babovicevog neprimerenog gesta negde... Dobar pocetak sezone, ponajbolji u zadnje vreme... sad 10-tak dana pauze dok Spartak odigra revans, pa verovatno u ponedeljak, bilo bi super i znacice ekipi predah. Inace malo je Drina previse sve uzeo u svoje ruke za debi, ali ajde... Slozice se kockice. Samo da ne bude puno odlazaka neocekivanih do septembra.

U nedelju protiv Spartaka u Kuli...TV Prenos...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...