Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Opijao se sa čašu Ilića, pao je..

Ok, jeste da ima 34 godine ali izgleda kao da ima bar 45. 


Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Ispisnik Munjin, doduše skoro celu godinu stariji, ali nadam se da će nadomestiti onu letargiju u vezi ispred našeg gola. Može on to...i samo da se ne svađa za "slobodnjake" da ne prođe k'o Mrka :)

Link to comment

Ne podcenjujte Drincica. Ima snage u tim nogama. Da je igrao od starta umesto Nome nasa igra bi bila puno bolja. Mozda ne bi prsli dva gola u prvoj protiv Maccabija. Sa Nomom i Mrkom u timu za sada imamo dva igraca manje.

Zna Lalat koga dovodi i zato se ne brinem. Imacemo bolji sut iz daljine, jos jednu opciju za izvodjace slobodnih udaraca i kornera i pouzdanijeg igraca koji sigurno nece dva puta da promasi ceo fudbal.

Odlicno resenje za stabilnost u vezi, igrac koji ne oscilira mnogo i koji je dobar i kao starter i kad zakazu ova dvojica. Mozda ce Noma da ide, to ne znam, ne bih voleo da vidim taj scenario jer znamo kako ume da igra ali obzirom da su i on i Micko podlozni velikim oscilacijama, pozdravljam dolazak Drincica.

Takodje i protiv Zvezde bi bila malo drugacija prica.  Neka odigra ovu sezonu dobro kao i Caki, Munja i neka nam izbore to trece mesto i oni su zavrsili posao za nas. Kakav je Partizan mozda i drugo.

Zaboravio sam da napisem da sa Dricncicem dobijamo i najvazniju stvar a to je pas igra. Ima Drina da nas poveze samo tako.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ume bese i da kvari igru, pokrsi nekog na sredinu i to, ako se secam, slabo gledam druge timove sem protiv nas, ali pogledam po neki izvestaj... Fali malo i ta cvrstina kod nas u sredini vec dugo. E sad kako ce da odigra Bog zna.

 

Quote

Ovog leta se "povezivao" sa Vojvodinom, ali je ipak izabrao selidbu u ambiciozniji tim.

On je pre svega nekoliko nedelja neočekivano napustio Banovo brdo.

Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije, potom A reprezentativac Crne Gore, tokom veoma uspešne karijere igrao je za Partizan, Spartak iz Subotice, Budućnost iz Banatskog Dvora, Gazijantep, Amkar, Spartak iz Moskve, Krasnodar, Makabi Haifu i Rad.

 

Hm,hmm...

Edited by W.F.C.
Link to comment
Namerno smo maznuli Drinu da bi digli cenu Nomi....he,he...Ivica "opasnik" [emoji6]  Em dobije boljeg igrača, još mu i doplate [emoji3]
Letimo?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...