Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

16 minutes ago, W.F.C. said:

Po svemu, kvalitetu, vrednosti igraca, tradiciji, titulama, znacaju za zemlju iz koje dolaze, trajanju, ulaganjima. Uzmi samo to da grade novi stadion velelepan a ceo Prag nema stadion veci od 20000 mesta, ili uzmi kosarkasku sekciju kluba pa razmisli ko su oni...

 

 

Vrijednost igrača - vama ovdje omiljeni Transfermarkt procjenjuje Spartu na duplo više para.

Tradicija - o tradiciji u Evropi je glupo i pričati, Izraelci nisu ni učestvovali u takmičenjima pod okriljem UEFA kad je Sparta igrala sa Realom četvrtfinale KEŠ.

Titule - ne znam da li ti, kad već pominješ basket, nešto znači pojam makabizacija, gdje se sve trpa u jedan klub, mislim da se i vi žalite na nešto slično. To što je Makabi osvojio koliko već puta više titula od Sparte ne govori o jačini Makabija, već o snazi češkog fudbala, koji je i dan danas debelo ispred izraelskog. Na to se veže i sledeća stavka. 

Značaj za zemlju - po toj logici najveći klubovi Evrope su Bate Borisov (trenutno) i Glazgov Rendžers (istorijski). To što je bitno za državu Izrael, kakve to veze ima sa snagom kluba u međosobnom odnosu?

Ulaganja - pa ulažu u stadione i klubove i Kazahstanci i Azeri, pa tek daje rezultata. Niko nije uložio više od Red Bula, pa 10 godina još ne mogu da omirišu grupe LŠ. Pare ne igraju fudbal. 

 

Ovo sa basket sekcijom ne bih ni da komentarišem, Radnički je igrao sa fudbalskom sekcijom Makabija, ako se ne varam. I to što su oni vas otrsili lagano a Spartak na sreću prošao Spartu, ne, ne čini Makabi jačim klubom od Sparte. Pominjanje basket sekcije... Pa ima i Bajern basket sekciju koja je četvrta evropska liga, i to od prethodnih nekoliko sezona, ni blizu fudbalske. Potpuna besmislica pominjanje basket sekcija.

 

Pogledaj samo koeficijente liga i klubova.

 

Fudbal ne igraju stadioni, titule, značaj za zemlju, već igrači. To što se vama čini da je Makabi Barselona jer vas je lagano odradio ne znači da neki drugi nisu gledali i Spartu i druge klubove i vidjeli razliku. To što je Makabi prošao, a Sparta nije, proizvod je više faktora, između ostalog i protivnika a bogami i sreće. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Dobro, dobro... :)

Nek su krs za sad, ali ajde da sacekamo kraj avgusta pa da vidimo ko ce dokle da stigne...

Edited by W.F.C.
Link to comment

RADNIČKI N. – VOŽDOVAC

Petak, 10.08.2018, 20:00
Delegat: MILOŠEVIĆ Blagoje
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Drugi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola
Četvrti sudija: TRIPKOVIĆ Lazar

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Mislio covek na Spartu Praha :)

 

2 hours ago, Dali_man said:

Gledam one Trnavce na TM, em imamo skuplji tim em Mrka duplo skuplji od najskupljeg njiovog igraca #samoprimecujem :fantom: 

 

Ja to povezao :isuse: .... ako nije na njih mislio...izvini Maršale :frust:

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Ja to povezao :isuse: .... ako nije na njih mislio...izvini Maršale :frust:

Oko ove Trnave jos ne postoji koncenzus dal su Javor il Seltik :D

Link to comment

Хоће ли Дринчић добити прилику у петак поред Номе и Муње у вансеријској форми... :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Captain_Darling said:

Хоће ли Дринчић добити прилику у петак поред Номе и Муње у вансеријској форми... :fantom:

Hoce naravno, igrace umesto Stanisavljevica... ;)

Link to comment

Ако могу да бирам може уместо Мрке.

 

Јел Дринчић има дозволу уопште да одмах игра?

Link to comment
5 hours ago, James Marshall said:

 

Po čemu?

Duze su zajedno, uigraniji su, Sparta ima problema od pocetka. Sad i trenera smenili. Na papiru Sparta jaca tj po TMu ali to je i zbog koeficijenta lige. Sparta nekako krenula da igra dza ili bu, napadaj pa sta bude. Malo neozbiljno deluje jer zbog svega dosta promasuje sanse a dosta lako prima golove. Najbolji primer Partizan koji je u bukvalno istoj situaciji. Ima kvaliteta ali da su se sreli u proslom kolu sa nama ili Cukom ponizili bi ih. Jaci su po TMu, kvalitetniji svakako ali kad ne stima i forma i glava nisu sredjene onda se gresi, promasuje i gubi. Zato je Maccabi bolji u ovom trenutku. Sredjen klub, sve stima i tu su i rezultati.

Link to comment
14 minutes ago, Apollo Creed said:

Jači su po TM...:Hail:

Samo odgovram na prethodnne postove pa ce ljudi shvatiti na sta mislim. Malo mi muka od ovakvih selskih pridika od bezgresnih ljudi. Nismo imali svi srecu da se rodimo bezgresni...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...