Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Grad Niš će ove godine krenuti u izradu projektne dokumentacije za natkrivanje stadiona Čair i uredjenje istočne, južne i severne tribine stadiona, kako bi se dobila upotrebna dozvola.

 

muda zapad :/

Link to comment

A šta se s ovim rešava ? Čudna mi čuda...projektna dokumentacija....to mu kao kad naši političari potpišu protokol o "namerama"...koga to obavezuje. ?  Nego kako do sad imao samo "od tri najdugačko" i ta projektna dokumentacija  je nešto. Valjda beše Psiho obećao nekakve pare, al' nemamo tu artiju....će gu napravimo....sa sve solarni paneli ;)

Link to comment
8 minutes ago, Constantin said:

A šta se s ovim rešava ? Čudna mi čuda...projektna dokumentacija....to mu kao kad naši političari potpišu protokol o "namerama"...koga to obavezuje. ?  Nego kako do sad imao samo "od tri najdugačko" i ta projektna dokumentacija  je nešto. Valjda beše Psiho obećao nekakve pare, al' nemamo tu artiju....će gu napravimo....sa sve solarni paneli ;)

Samo wc i krov da sredimo i sve ok :D

Link to comment

Ali kako je to vesto i neobavezujuce receno, "ove godine" i "krenuti"... Podrazumeva se laganica :D

 

Ma preCednik obecao sve na nivou, nego reko da CZ, FKP, RN i Vosa nemaju projekte ili tako nesto, a on parke ima kolko oce iz suficit, ih zar neko sumlja uopste...

Edited by W.F.C.
Link to comment
11 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Koja muka sprecava resavanje zapada? Kafane, Banetovi apartmani, ili koj moj vise?!?

Pa neko je povuko i podmazao gde treba i upisan je restoran kao privatna svojina, zato nikako da se sruši zapad

Link to comment
Pa neko je povuko i podmazao gde treba i upisan je restoran kao privatna svojina, zato nikako da se sruši zapad
Kako be privatna svojina na državni stadion...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Ko je izdaje prostor za kafanu, SC Cair?

Cujes sta kazem, niko ne izdaje, to je privatno vlasnistvo. Zato zaustavljeno rusenje.

Link to comment
10 minutes ago, Real sa Nišave said:

Cujes sta kazem, niko ne izdaje, to je privatno vlasnistvo. Zato zaustavljeno rusenje.

Obe kafane su hranile fudbalere i time placale zakup. Izgleda da je u nekom periodu od otprilike 2006-7 pa na dalje neko izmuljao za vlasnistvo. Ipak tu treba da se vidi kako je doslo do toga jer je gradski stadion i mora da postoji odluka o prodaji. Onda ako postoji taj neki papir mora da postoji i lice koje je odgovorno.

Takodje treba da se vidi koja muka je naterala grad da dozvoli ovako nesto?

Bilo koje dugovanje kluba ne moze da uslovi za ovakvu odluku, takodje i bilo koje dugovanje grada opet ne bi trebalo da uslovi ovakvu odluku. Da grad resava ovako svoje dugove ceo Nis bi bio privatizovan.

Ovo je jako cudna situacija...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ja ga cenima da je moglo jedino da se da u zakup na odredjeni broj godina, a ne prodat. Šta onda nekog sprecava da proda recimo sve tribine a ostane samo igralište?
Apsurd zar ne...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...