Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Quote

Добро смо се спремили, а сада смо и јачи за Николу Дринчића, који ће заузети своје место у постави против Вождовца. Потребна нам је подршка са трибина и зато позивам све љубитеље фудбала у Нишу да дођу на Чаир и поведу нас ка тријумфу – рекао је Ненад Лалатовић.

 

Link to comment

Bolje da prodajemo ove kojima isticu ugovori nego da nam odu za dzabe.

Prodamo Stanisavljevica za stotinak hiljada i za te pare vezemo jednog ili dvojicu igraca na duzi period.

Ili dovedemo nekog mladjeg za te novce. Dzaba ako napravimo rezultat i sa slabijim timom udjemo u zavrsnicu, ovako se nesto kotrlja.

Link to comment
Bolje da prodajemo ove kojima isticu ugovori nego da nam odu za dzabe.
Prodamo Stanisavljevica za stotinak hiljada i za te pare vezemo jednog ili dvojicu igraca na duzi period.
Ili dovedemo nekog mladjeg za te novce. Dzaba ako napravimo rezultat i sa slabijim timom udjemo u zavrsnicu, ovako se nesto kotrlja.
Nek se kotrlja. Odlazak naseg broja 11 je i logičan i obostrano zdravorezonski. Ali odlazak Ranđelovića bi bio potez ravan iskonskom debilizmu

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Bolje da prodajemo ove kojima isticu ugovori nego da nam odu za dzabe.
Prodamo Stanisavljevica za stotinak hiljada i za te pare vezemo jednog ili dvojicu igraca na duzi period.
Ili dovedemo nekog mladjeg za te novce. Dzaba ako napravimo rezultat i sa slabijim timom udjemo u zavrsnicu, ovako se nesto kotrlja.
Nek se kotrlja. Odlazak naseg broja 11 je i logičan i obostrano zdravorezonski. Ali odlazak Ranđelovića bi bio potez ravan iskonskom debilizmu

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Nek se kotrlja. Odlazak naseg broja 11 je i logičan i obostrano zdravorezonski. Ali odlazak Ranđelovića bi bio potez ravan iskonskom debilizmu

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Slazem se osim ako bi odlazak bio podkrepljen sa recimo 800.000e i neki procenat.

Ja cu samo jednom :)

Link to comment
Jel gledao neko trening veceras?
Nisam bio, al Lalat dao go crnima u finalu kupa [emoji23]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...