Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

57 minutes ago, dragance said:

Jebo te, Zvone Boban kaže da mu je toplo oko srca zbog Zvezdine pobede! 

 

:smiley_hail:

 

Boban ima nezasluzen tetman kod Srba zbog one utakmice sa Zvezdom kada se potukao s pandurom iz licnih razloga a to posle preraslo u nacionalni heroizam zbog konteksta u kojem je ta utakmica odigrana. Covek je, koliko je meni poznato, uvek bio korektan i pre i posle toga.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam 90 bio na Jugoslavija Austrija u na jesen. Prva bobanova utakmica u reprezentaciji kada mu je istekla suspenzija zbog maksimira. Dobio je ozbiljan aplauz na Marakani

Link to comment

Upravo izjava koja najbolje opisuje taj osećaju kada čuda pravi Hr u fudbalu, ili Dinamo tuče Anderleht i Fener, ili Vardar pobeđuje u rukometu. Baš je dobro definisao. Precizno kao njegov pas.

Link to comment
6 hours ago, W.F.C. said:

Iz kojih licnih razloga, pojasni. Opsovao ga je pandur? Naleteo je na njega ko lud Boban.

 

Taj pandur je valjda ispendrecio nekog pa je ovaj podivljao.

Link to comment

Како су то лични разлози? Ударио је полицајца јер је намлатио некога ко је улетио на терен да се туче?

Link to comment
1 minute ago, Cane Vukic Prebranac said:

Како су то лични разлози? Ударио је полицајца јер је намлатио некога ко је улетио на терен да се туче?

 

Pitaj Bobana, otkud ja znam sta su za njega licni razlozi i zasto. To je naveo kao objasnjenje zasto je nasrnuo na policajca.

Link to comment

    Istine radi Zvone Boban je za brazilske novine izjavio da je to uradio za Hrvatsku, da su se svi zajedno na Maksimiru borili protiv teškog režima, da je godinama živeo u paklu (ovo je naročito interesantan detalj), da je to zapravo bila borba za slobodu, da se ne kaje i da bi uvek uradio isto. 

 

   Pričamo o, ipak, nezabeleženom događaju u svetu sporta, da neposredni akter nekog sportskog događaja nasrće karate udarcima na organe reda. Prostora za opravdavanje takvog postupka zaista nema koliko god bili politički korektni ili slabi na filigranske pasove.   

 

   Naravno, uopšte ne sumnjam da je nekad negde izjavio i ovo što je Harper napisao, da je bio uzdrman surovošću Refika Ahmetovića prema Dečkima.

Edited by fandorin
Link to comment

    Istekao mi edit. 

 

   I da istaknem pre nego što mi neko prišije koznakave izme, odgovarajuće službe Srbije i Hrvatske su sa podjednakom strašću i odgovornošću organizovale Maksimir. Samo Arkanovo prisustvo na terenu govori dovoljno.

Link to comment

Вујадин Савић, Душан Јованчић и Филип Стојковић сигурно неће путовати у Италију, а највероватније ни јунак тријумфа над Енглезима Милан Павков. Ту није крај проблемима, јер је повређен и Горан Чаушић.

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

Вујадин Савић, Душан Јованчић и Филип Стојковић сигурно неће путовати у Италију, а највероватније ни јунак тријумфа над Енглезима Милан Павков. Ту није крај проблемима, јер је повређен и Горан Чаушић.

 

Sumaila da se zagreje...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...