Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

ako ispadnemo iz evrope verovatno ce prodati savica. oporavio se i erakovic pa bi mogao umesto sumaile da uleti. doduse, ako sam ja dobro povezao,sumaila je u zvezdi jer su hteli da se zahvale boacijevom menadzeru, tako da ko zna sta ce s njim biti...

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa da, suludo je da imamo 4 "tog nivoa" stopera ako igramo samo jsl

logicnije je da priliku dobije i neki klinac (erakovic ako se oporavi) ili eventualno neko manje afirmisano pojacanje 

 

taj deo sa menadzerima u vezi sumaile sam propustio, ali on zaista nekako deluje kao visak

mene uvek cudilo otkud njemu deset nastupa za savsim solidnu reprezentaciju gane, a da nikad nije igrao u evropi

 

znam da te africke (kao i npr banana balkanske) reprezentacije imaju te varijante da guraju razne anonimuse radi prodaje, ali to su obicno neki kirin kupovi i 1,2 eventualno 3 nastupa. 10 je vec solidna brojka

Link to comment
27 minutes ago, pbg12345 said:

pa da, suludo je da imamo 4 "tog nivoa" stopera ako igramo samo jsl

logicnije je da priliku dobije i neki klinac (erakovic ako se oporavi) ili eventualno neko manje afirmisano pojacanje 

 

taj deo sa menadzerima u vezi sumaile sam propustio, ali on zaista nekako deluje kao visak

mene uvek cudilo otkud njemu deset nastupa za savsim solidnu reprezentaciju gane, a da nikad nije igrao u evropi

 

znam da te africke (kao i npr banana balkanske) reprezentacije imaju te varijante da guraju razne anonimuse radi prodaje, ali to su obicno neki kirin kupovi i 1,2 eventualno 3 nastupa. 10 je vec solidna brojka

ne bi bilo skroz suludo ako to budu cetvorica koji ce da igraju i sledece sezone u kvalifikacijama za Evropu, pa da sada prodju cele pripreme i do tada da se uigravaju kroz jsl. 

Sada treba rasprodati sve koji su u planu da idu i dovesti igrace na njihovim pozicijama, da na leto u kvalifikacije udjemo sto uigraniji. Ona letnja pauza od nekoliko nedelja je malo da bi se tim spremio i uigrao uz stalne dolaske i odlaske igraca, a kvalifikacije su za Zvezdu najvazniji deo sezone.

Link to comment

a to svakako

u teoriji :)

ja sam pisao o onom sto je blize realnom stanju stvari (nazalost)

 

mada, mora se priznati da im nije lako (tom delu kluba koji kroji tim), valjda nikom u evropi sezona ne izgleda kao nama

em smo jedini klub iz prvog kola koji igra ls (dakle sezona nam je pocela mesec i vise ranije nego ostalima) em nam je domace takmicenje po kvalitetu najdalje od ls (pricao cak i klop koliko je iz zvezdinog ugla tesko da se prebaci sa jsl na ls)

na stranu sva muljanja, menadzeri, picke materine, bedan budzet u odnosu na evropske protivnike, dakle sve to na stranu, zbog ovog gore je opet prilicno zajebano sastavljati zvezdinu ekipu

Link to comment
9 hours ago, porucnik vasic said:

А што не би Вујадин отишао?

Ako se njemu ide nije problem, ako mu se ostaje ne vidim sto bi ga prodavali. 

Link to comment
12 hours ago, samo_opusteno said:


Sto nazalost, slabo igra?

 

Dobro on igra i sasvim lepo se slaze sa Degenekom, ali dolazi do "zamora materijala" i zasicenja igranja u JSL, sto je prirodno. Nama treba sveza krv, novi bolji igrac. Kazu da je ovaj Milunovic bas dobar bio do povrede i da sa svojom visinom od preko 185 ima i zavidnu brzinu.

 

Treba i Babic da dobije osetniju minutazu, pa mali Erakovic... prirodni odliv igraca i zamena novim i potencijalno boljim, to je normalna stvar.

 

Isto ce se desiti i u veznom redu, sa Benom i Krsticicem, recimo. Zato je i LeTalek otisao, smorila ga JSL, hteo je jacu ligu i uspeo je u svojoj zamisli.

Link to comment
Ako se njemu ide nije problem, ako mu se ostaje ne vidim sto bi ga prodavali. 
Postoji još jedna mogućnost, da Savić ostane, a Degenek pređe na poziciju zadnjeg veznog umesto Krstičića, kome takođe ističe ugovor...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

ispasce jos da necemo moci da skrpimo ekipu za sledecu sezonu. kako izgleda, niko nece ostati.

 

idealna prilika da se napravi jeftino/skup tim, spoj mladosti i iskustva :)

Link to comment
2 hours ago, Hobbit slayer said:

Postoji još jedna mogućnost, da Savić ostane, a Degenek pređe na poziciju zadnjeg veznog umesto Krstičića, kome takođe ističe ugovor...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

 

Nema ni potrebe ni smisla pomerati ubedljivo najboljeg stopera u timu sa njegove pozicije, koliko god novih stopera da potpisemo. Milunovic dolazi, Sumaila ide, i dalje smo na cetiri stopera a utakmica ce biti dovoljno za sve. Degenek je inace nas najstandardniji igrac, ako se ne varam odigrao je najvise utakmica od pocetka sezone. U januaru ce sigurno biti odlazaka, nadam se dosta odlazaka, mora roster prilicno da se rastereti jer ovako jedan broj igraca zbog prevelikih pauza ne moze da udje u takmicarsku formu. Vazno je da u junu pocnemo novu sezonu s kompletnim, uigranim i jakim timom.

Link to comment
 
Nema ni potrebe ni smisla pomerati ubedljivo najboljeg stopera u timu sa njegove pozicije, koliko god novih stopera da potpisemo. Milunovic dolazi, Sumaila ide, i dalje smo na cetiri stopera a utakmica ce biti dovoljno za sve. Degenek je inace nas najstandardniji igrac, ako se ne varam odigrao je najvise utakmica od pocetka sezone. U januaru ce sigurno biti odlazaka, nadam se dosta odlazaka, mora roster prilicno da se rastereti jer ovako jedan broj igraca zbog prevelikih pauza ne moze da udje u takmicarsku formu. Vazno je da u junu pocnemo novu sezonu s kompletnim, uigranim i jakim timom.
Naravno, to sam prvenstveno spomenuo kao mogućnost... Diskusije radi (pošto sumnjam da bi Miloje uradio tako nešto), šta misliš o opciji da se prebacimo 3-5-2-1 (ili jednu od varijacija te formacije), uzevši u obzir da ćemo imati dovoljan broj centarhalfova sličnog kvaliteta... Najveći problem, bar po meni, bi bio u ofanzivnim bekovima, pošto ne verujem da bi Stojković i Rodić mogli to da iznesu (barem ne na onom nivou, koji bi trebalo da nam garantuje neke polupristojne rezultate u evropskim takmičenjima).Doduše, ostatak srednjeg reda i napad bi se još mogli i ukomponovati u neku funkcionalnu formaciju

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Hobbit slayer said:

Naravno, to sam prvenstveno spomenuo kao mogućnost... Diskusije radi (pošto sumnjam da bi Miloje uradio tako nešto), šta misliš o opciji da se prebacimo 3-5-2-1 (ili jednu od varijacija te formacije), uzevši u obzir da ćemo imati dovoljan broj centarhalfova sličnog kvaliteta... Najveći problem, bar po meni, bi bio u ofanzivnim bekovima, pošto ne verujem da bi Stojković i Rodić mogli to da iznesu (barem ne na onom nivou, koji bi trebalo da nam garantuje neke polupristojne rezultate u evropskim takmičenjima).Doduše, ostatak srednjeg reda i napad bi se još mogli i ukomponovati u neku funkcionalnu formaciju

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

 

Iskreno ne verujem da ce Milojevic bilo sta menjati u formaciji a nije to losa ideja uopste, s tim sto onda nema nista od Zuleta po desnoj strani jer on u napadu bude koristan jednom u sto pokusaja.

 

Razlog zasto je Miloje vratio Srnica u tim je vise vezan za manevar nego za kvalitet krilnih igraca, onog trenutka kad je pored Bena dobio jos jednog krilnog igraca koji moze i hoce da trci odustao je od ideje sa tri zadnja vezna od kojih dvojica kao glume neke box-to-box veznjake, gurnuo Marina u sredinu i dobio taj blok od cetiri igraca ispred odbrane koji je trazio sve vreme. Cak je probao i sa Ebesiliom u manevru a Marinom ispred ali bas tu utakmicu nisam gledao pa nisam video kako je to funkcionisalo. Zbog tog lutanja sa krilima smo Ligu Sampiona poceli u nekoj traljavoj 4-3-2-1 formaciji koja nije vredela ni za kurac, tako da je mozda neka varijanta 3-5-2 sa Marinom uz spica i bila bolje resenje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...