Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

sumnjam da je miloje dao npr marina fore tek onako prvom konkurentu u prvenstvu, bez obzira na napoli za par dana, tako da kontam da on ipak nije 100% spreman

 

nego, ja sam zakacio svega u 2-3 navrata po par minuta, u kojoj mi formaciji igramo, odnosno sta ko igra? hajdin desnog beka? gobeljic u vezi?

 

 

kakva je ovo muzika, na poluvremenu, sta je bre ovo? :D

 

na kraju miroljubivih 3:3 :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Ja bih voleo sledece izmene: Gobeljica nazad na beka; Hajdin na klupu; Meleg na zadnjeg veznog; Srnic na klupu; Marin umesto Srnica. 

 

Marin ce verovatno i da udje da vadi fleke, posto strategija hrkljusha nije uspela.

Link to comment
1 minute ago, roux senyurt said:

prosto je neverovatno da se utakmica bilo koje profesionalne fudbalske lige u evropi igra na ovakvom terenu. 

 

U Novom Sadu je teren sto puta gori.

Link to comment
3 minutes ago, roux senyurt said:

prosto je neverovatno da se utakmica bilo koje profesionalne fudbalske lige u evropi igra na ovakvom terenu. 

Tacno.  Ali treba se setiti na kakvom su se terenu, ne tako davno, igrale evropske utakmice u Beogradu (Zvezda Krasnodar i Zvezda Sparta Prag).

Link to comment

nije ni partizanov od pre neko vece nista bolji. potpuno mi je nejasno da klubovi ne mogu/ nece da obezbede osnovne uslove za obavljanje profesionalne delatnosti

Link to comment
1 minute ago, roux senyurt said:

nije ni partizanov od pre neko vece nista bolji. potpuno mi je nejasno da klubovi ne mogu/ nece da obezbede osnovne uslove za obavljanje profesionalne delatnosti

 

Moze Radnicki nego ceka tender. Evo, upravo su proglasili najnoviji. Sreca sto na Cairu nema brda kao u Grdelickoj klisuri.

 

Breaking news: Zagrejava se Milic i ulazi umesto Krsticica.:laugh:

Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Tacno.  Ali treba se setiti na kakvom su se terenu, ne tako davno, igrale evropske utakmice u Beogradu (Zvezda Krasnodar i Zvezda Sparta Prag).

ma naravno, i tada sam se krstio. 

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

FSS je dobio grdnu lovu od UEFA za pomoc infrastrukturi, a debili su ulozili u reflektore koji su potpuno nebitni u trenutku kad su tereni gori od najgore oranice.

bitni su tereni itekako naravno, ali bitni su i reflektori

da se ne igra u onim kretenskim terminima

nije problem sto su gradili reflektore, nego sto su pare pokradene po obicaju jbg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...