Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako prenosi N1, Prosinečki je imao problema sa slepim crevom, dok "Avaz" saznaje da je reč o iscrpljenosti i navodi da je hrvatski stručnjak prvo primio infuziju, a onda bio zadržan na daljim ispitivanjima.

Prosinečki se nije osećao dobro tokom čitavog dana, tako da je propustio i otvaranje novog administrativnog sedišta Fudbalskog saveza BiH.

Mediji u BiH prenose da je Prosinečki u toku popodneva operisan, nakon što su obavljeni detaljni lekarski pregledi. 

 

Brz oporavak

Link to comment
19 hours ago, fandorin said:

    Istine radi Zvone Boban je za brazilske novine izjavio da je to uradio za Hrvatsku, da su se svi zajedno na Maksimiru borili protiv teškog režima, da je godinama živeo u paklu (ovo je naročito interesantan detalj), da je to zapravo bila borba za slobodu, da se ne kaje i da bi uvek uradio isto. 

 

   Pričamo o, ipak, nezabeleženom događaju u svetu sporta, da neposredni akter nekog sportskog događaja nasrće karate udarcima na organe reda. Prostora za opravdavanje takvog postupka zaista nema koliko god bili politički korektni ili slabi na filigranske pasove.   

 

   Naravno, uopšte ne sumnjam da je nekad negde izjavio i ovo što je Harper napisao, da je bio uzdrman surovošću Refika Ahmetovića prema Dečkima.

Ma to Boban prica po potrebi za ciljanu publiku.

 

Meni se inace najvise zamjerio kad je tamo negdje '89/90 za "Tempo" izjavio da je njemu Savicevic bolji igrac od Piksija..

Link to comment

boban je uradio sta je uradio u 1 uzasnoj atmosferi, sto na samoj utakmici, sto generalno u tadasnjoj drzavi

klinac, koga je "ponelo"

 

kasnije, kad je krenuo kapirat, pozivao se na neke licne razloge

 

 

no, ne znam zasto je to uopste bitno danas i zasto ovde raspravljamo

 

 

hteo sam pitati a boacija, pa me bili preduhitrio

nekako sam se ponadao da kad ga ne pominju medju ovim povredjenima da je on siguran

to moze biti veliki problem, ako ne igraju ni on ni pavkov

stojkovic je takodje u poslednje vreme u boljoj formi

ustvari svi povredjeni su bitni, bice jebeno

 

sta je sa marinom? jel on ok posle topole?

Link to comment
Sto ne bi bio ok?
Imao sam utisak da ga je neko zveknuo. Dobro je da je OK.

Stvarno šteta za svakog koji nedostaje. Meni je najviše za Jovančića. On zna lopte. Sa Jovičićem nema šanse da išta igramo na ovom nivou.
Link to comment
45 minutes ago, Jozef K. said:

Imao sam utisak da ga je neko zveknuo. Dobro je da je OK.

Stvarno šteta za svakog koji nedostaje. Meni je najviše za Jovančića. On zna lopte. Sa Jovičićem nema šanse da išta igramo na ovom nivou.

 

E zato imamo Ebisilija koji ce da pokrije ono sto nam fali od Jovancica...

 

Nesto tipa... Borjan, Gobeljic Rodic, Babic, Degenek...ispred Jovicic, u sredini Krsticic, Ebisilio, levo Ben,. desno  Marin i u napadu Stojiljkovic/Boaci u zavisnosti ako se oporavi.

 

Ono sto sam siguran je da Milojevic nece dozvoliti sebi da stavi rovite igrace u tim, kao protiv PSG recimo.

Edited by Milosh76
Link to comment

+1

ta trojka iza napadaca ben, marin,srnic je sigurna u slucaju da su spremni

a jovancic nije igrao na toj poziciji

sa jovicicem umesto njega opet u najavi imamo ogroman problem da iznesemo loptu iz 16

cak verujem da bi milojevic mozda (pored sigurnog krsticica) pokusao i sa causicem, ali vidim pominje se i da je on povredjen

 

kad je vec tako sa povredama, ja bih voleo videti ebisilija pored krsticica (sa marinom ispred kao ofanzivnim veznim) samo sumnjam da ce se miloje opredeliti za takvu varijantu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...