Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Nadam se da bi kazna mogla da se prepolovi jer je zaista prestroga. Neću da ulazim da li je doneta sa namerom ili ne, ali mi je to neshvatljivo," rekao je Džajić za "Žurnal" i dodao:

"Svi znaju kakvu fudbalsku publiku ima Crvena zvezda, pa nismo na operi u Beču!? UEFA bi morala da ima više razumevanja, ali džaba mi sada pričamo o tome. Klub će preduzeti adekvatne mere."

Link to comment
2 minutes ago, Apollo Creed said:

"Nadam se da bi kazna mogla da se prepolovi jer je zaista prestroga. Neću da ulazim da li je doneta sa namerom ili ne, ali mi je to neshvatljivo," rekao je Džajić za "Žurnal" i dodao:

"Svi znaju kakvu fudbalsku publiku ima Crvena zvezda, pa nismo na operi u Beču!? UEFA bi morala da ima više razumevanja, ali džaba mi sada pričamo o tome. Klub će preduzeti adekvatne mere."

debil(i)

milion puta prezvakano, ali me svaki put podjednako iznervira

 

ok, niste u stanju sami da resite problem

ali zasto jbt morate u svakoj prilici podilaziti jebenim mandrilima, govna jedna jajarska

Link to comment

uglavno adekvatne mere prema navijacima sigurno nece preduzeti

Sunce ti jebem, citam razne komentare, ljudi su ubedjeni tj Delije da su one ti koji menjaju vlast u drzavi, da su 1 Stub, da ne smeju biti apoliticni, nacionalizam im je politicka ideologija. Nece se to nikada promeniti nazalost. Odgledah onog bolesnog Pantica, covek koliko god da je lud a jeste pored niza izgovorenih gluposti poziva da se navija za klub a ne za Mladica, Radovana, Kosovo, jer klub ne moze nista da promeni vec mu se samo moze naneti steta. Jbg, to Delije ne interesuje.

Koliko sledece godine suspendovace nas na vise sezona.

 

Prolazimo sutra

Link to comment
4 hours ago, Apollo Creed said:

На списку путника тренера Владана Милојевића за Трнаву нашло се 20 играча:

Милан Борјан, Зоран Поповић, Филип Стојковић, Марко Гобељић, Вујадин Савић, Милош Дегенек, Срђан Бабић, Милан Родић, Ненад Крстичић, Бранко Јовичић, Душан Јованчић, Дејан Мелег, Лоренцо Ебисилио, Ел Фарду Бен, Славољуб Срнић, Немања Радоњић, Милан Јевтовић, Вељко Симић, Милан Павков, Никола Стојиљковић.

 

Jesam vam rekao kakva je kesa Joveljic? Zna to i Miloje. :fantom:

Link to comment
1 hour ago, April said:

Vama sutra treba neko da probija u prostor, malo je jedan Radonjić.

Svaka čast Ebisiliu, ali ove sezone imate puno problema sa parkiranim busevima.

 

Kad je počela sezona?

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Kafua mozeo registrovati za sledece kolo u Evropi (ako prodjemo, naravno)?

 

Da.

Inače, proćićemo svakako u 4.kolo...:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...