Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, harper said:

 

Nisu valjda. Najbolja plaza u Crnoj Gori.

 

Nisu još. Mislim da su kupili ono ostrvo /mamula?/ i da se tamo pravi neka kockarnica a da će od Mirišta da se ide tamo, tj sa pristaništa. Ali znam da se ove godine normalno kupalo i kupa tamo.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нек је са срећом вечерас па да Србија и даље буде прва на оној листи по скупљању бодова. За неку годину можда буде још који учесник европских такмичења, мало је само 4.

Link to comment
A u jbt, 5 strana nicega. Gde je [mention=385]radisa[/mention] ?
 
Sta dobijamo sa Jovancicem osim skoka?
Vise kreativnosti nego sto Jovicic moze da pruzi
Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:

Bolje Gobeljic da igra tu. 

 

Nemoj Gobeljica, molim te. Lepo je to sto je lik devojka za sve i dobar za atmosferu ali nama veceras trebaju igraci na terenu.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Kapiram da ti je ovaj forum odavno postao dosadan ali nije obaveza da se piskara po njemu iz ciste navike. Leto je, covece, skoci do Tople ili do Mirista da se malo rashladis.

 

Uzgred, nikog ja nisam doveo i ni prema kome nemam obavezu. Mislim, znam ja da je to jos jedna u nizu otrcanih fora ali je bitno da se zna, da ne bude posle jos jedna otrcana fora koja se pretvorila u common knowledge.

a ozbiljno ih nisi ti doveo?

u smislu preporucio im ppp i slicno? znam da ih nisi uhvatio za ruku i dovodio jednog po jednog

ne podjebavam te, ozbiljno pitam, ako si rad odgovoriti

 

posto su oni jednom nagrnuli u ogromnom broju i znam da je bila prica na forumu da ih je neko nas "doveo"

 

 

a za izmene, ponovo, nije toliko bitno koji igraci, moze i ista postava iz bg, bitne su uloge u timu

ok, jasno je da jovicic nece postati kreativni orgnizator ako miloje pucne prstima, ali neke uloge je moguce izmeniti

Link to comment
35 minutes ago, pbg12345 said:

a ozbiljno ih nisi ti doveo?

u smislu preporucio im ppp i slicno? znam da ih nisi uhvatio za ruku i dovodio jednog po jednog

ne podjebavam te, ozbiljno pitam, ako si rad odgovoriti

 

posto su oni jednom nagrnuli u ogromnom broju i znam da je bila prica na forumu da ih je neko nas "doveo"

 

 

a za izmene, ponovo, nije toliko bitno koji igraci, moze i ista postava iz bg, bitne su uloge u timu

ok, jasno je da jovicic nece postati kreativni orgnizator ako miloje pucne prstima, ali neke uloge je moguce izmeniti

 

Nemam ja ni blizu toliko uticaja na druge ljude, niti zelim da ga imam. Jedan od Nislija me je pitao za ovaj forum i preporucio sam ga kao verovatno najpametniji opsti forum kod nas na kojem pisu ljudi koji obicno imaju sta da kazu. To je sve. Posle svega vise nisam siguran da sam mu govorio istinu.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

... Jedan od Nislija me je pitao za ovaj forum i preporucio sam ga kao verovatno najpametniji opsti forum kod nas na kojem pisu ljudi koji obicno imaju sta da kazu

 

Ovo bi moglo da stoji kao opis PPP-a :D  bez obzira sto nisi siguran vise u svoje reci :D

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Nemoj Gobeljica, molim te. Lepo je to sto je lik devojka za sve i dobar za atmosferu ali nama veceras trebaju igraci na terenu.


:laugh: Zajebavam se. Tbh, ne znam kako i kime bih resio problem sto ne postoji potreba za cuvanjem Jovicica i Stojkovica, to je bio kljuc prve utakmice, poceli smo da pikamo nesto tek kad je Simic usao i poceo da pravi pizdarije. A Latal igra mind-game, naravno da ce napasti svaki put kad budu mogli, nisu budale. 

Link to comment

Crvena zvezda (4-1-4-1): Borjan - Stojković, Savić, Degenek, Rodić - Jovančić - Ben, Krstičić, Simić, Radonjić - Stojiljković.

 

Simic umesto Ebilicija...  to je najvece iznenadjenje

 

Druga mec lopta... idemo Zvezdo!

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

A u jbt, 5 strana nicega. Gde je @radisa ?

 

Sta dobijamo sa Jovancicem osim skoka?

A sta dobijamo sa Stoiljkovicem osim nista?

 

Ne znam, po meni je bolje da ako vec nema poverenja u pavkova da pocne utakmicu,  onda da kao protiv suduve igramo bez pravog centarfora. Ovakav stoiljkovic, potpuno van forme i nedovoljno fizicki spreman, iako nominalno centarfor uopste ne doprinosi napadu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...