Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

pa nema ni Jovančić iskustva

 

a ni Meleg ni Simić nisu neupotrebljivi u defanzivi. nije ni Ebicilio, a ni Krstičić. trojica od njih četvorice mogu da drže sredinu defanzivno protiv Trnave, nema potrebe za specijalizovanog defanzivca na sredini

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niko ne troluje ovde. Receno je samo da vam je kicma polomljena. Odose vam igrači cije su plate budzet cele srpske lige. 

Ne razumem sto se odma vređate kad vam neko kaze istinu i odma krenete sa spominjanjem provincije, omalozavanjem, postavljanjem sebe iznad drugih građana ove zemlje. 

U Nisu je ugasena centrala Filip Morisa i pomerena u Beograd. Ugašen je Jugoistok i nekoliko stotina radnih mesta i sve centralizovano zna se gde.

Pre nedelju dana upravljanjem niškim aerodromom preuzeo Beograd... Dug Elektronske i Masinske je bio manji od duga Crvene Zvezde. Obe industrije ugasene, Zvezda i dalje parazitira.

I onda se cudite Stop beogradizaciji Niša. Licemerstvo par ekselans.

Veceras sve najbolje, svima nam treba vasa pobeda. 

Link to comment

A jel imas neke dokaze za te "cinjenice" ili se hranis informacijama iz Informera, Kuirira, raznih Pantica i Vucelica?

 

Ili jos bolje...otvori temu o zlim blizancima pa tamo se raspravljaj sa drugarima, posto te ovde proglasavaju trolom.

 

Inace zanimljivo je da povezujes babe i zabe i to vrlo neuspesno. Filip Moris sa Zvezdom ima veze kao i Radnicki iz Nisa sa modernim fudbalom

 

Ako vec moras da trolujes, nemoj biti licemeran i zeleti nam uspeh, kad svi znamo da nam zelis gasenje, sto si indirektno i napisao vise puta.

Edited by Milosh76
Link to comment

Izvinjavam se sto upadam kao neutralac na ovu temu, ali Nislije shvatite da i nas dosta Beogradjana je protiv centralizacije.

Daj Boze da se i ostatak Srbije razvija i da Skupstinu i Vladu presele recimo u Kragujevac, kao i "nacionalni stadion".

I sta god mogu da razmeste po Srbiji.

Link to comment

To je problem veći i stariji i od ove vlasti i od Zvezde i Partizana, a bogami nije samo specijalnost Srbije. 

A nije vala ni za ovu temu. 

Link to comment
2 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ne razumem sto se odma vređate kad vam neko kaze istinu.

 

Razumeo bi kad bi mogao da dobacis do toga da shvatis da tvoja "istina" nije nista drugo do najobicnije lupetanje. Zvezda, naime, u ovom trenutku ima prilicno jaci tim nego prosle godine u ovo vreme. Kazem u ovom trenutku jer prelazni rok nije zavrsen i ne zna se jos hoce li neko od vaznih igraca otici.

 

Sto se ovog drugog tice postoje odgovarajuci podforumi za politiku i drustvo pa se izvoli tamo zaliti na odnos Beograda i ostatka Srbije umesto sto mi ovde na sportu moramo da citamo takve stvari. To sto neko navija za Zvezdu ne znaci cak ni da je iz Beograda a kamoli da podrzava centralizaciju drzave. Takodje, ako nisi sposoban da shvatis sta je pogresno u paroli "stop beogradizaciji Nisa" u kontekstu koji si ponudio, onda sam odlicno procenio tvoju inteligenciju.

Link to comment
11 minutes ago, MiddleClass said:

Harpere, sledeci put dovedi malo duhovitije navijace Radnickog. Hvala unapred. :D

 

Kapiram da ti je ovaj forum odavno postao dosadan ali nije obaveza da se piskara po njemu iz ciste navike. Leto je, covece, skoci do Tople ili do Mirista da se malo rashladis.

 

Uzgred, nikog ja nisam doveo i ni prema kome nemam obavezu. Mislim, znam ja da je to jos jedna u nizu otrcanih fora ali je bitno da se zna, da ne bude posle jos jedna otrcana fora koja se pretvorila u common knowledge.

Link to comment
Moguc sastav: Borjan, Stojkovic, Savic, Degenek, Rodic, Jovancic, Krsticic, Simic, Ben, Radonjic, Stoiljkovic
 
 
Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...