Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

16 hours ago, Milosh76 said:

Vrlo je pazljivo birao reci, a suludo je ocekivati da neko iz kluba optuzi sever za bilo sta.

Analogija sa Spartom/Gracom je odlicna, jer kad ulete navijaci na teren tesko da moze biti samo finansijska kazna, pa makar bio prvi incident u istoriji tog kluba.

Ista stvar i kad retard razbije glavu pomocnom sudiji.

 

 

Zato nam i jeste tako kako nam je.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne bih se slozio... reci ne proizvode nikakvo dejstvo, samo akcija.

 

Drzava da hoce, a nece, ona bi resila taj problem... da li zakonski ili mitom kao do sada, ali bi ga resila 100%. Ovako oni igraju sah, a normalni navijaci koji zaista vole Zvezdu i bilo koji drugi klub u Srbiji trpe.

Link to comment
Quote

Šampion Srbije Crvena zvezda blizu je dovođenja novog pojačanja u ovom prelaznom roku. U pitanju je napadač portugalske Tondele Tomane, koji bi narednih dana trebalo da stigne u klub.

Crvena zvezda

SK

Crveno-beli su poslali ponudu od 500.000 evra za 25-godišnjeg Portugalca, što je ponuda koja zadovoljava čelnike Tondele, javljaju tamošnji mediji.

Tomane je u prethodnoj sezoni postigao devet golova u Primeiri, a pre Tondele igrao je za Vitoriju Gimaraeš, Limianos, Duizburg, Panetolikos i Aruku.

Zvezda je nedavno ozvaničila saradnju sa Brazilcem Kafuom, koji je bio 10. pojačanje za ekipu Vladana Milojevića ovog leta, ali će srpski šampion do kraja prelaznog roka najverovatnije kompletirati celu postavu novih igrača. 

 

Link to comment
11 minutes ago, Bright Billy said:

kako stoje stvari sa omladinskom ligom sampiona?  koje godiste to igra, da li postoje neke kvalifikacice itd. 

 

pa zavisi od prvog tima, ako uđe u CL onda i klinci igraju tu istu grupu koju ovi izvuku. a ako ne uđu onda oni  igraju stazu šampiona, po kup sistemu sa oml prvacima zemalja koje nemaju tim u CL. pa ko izdrži do proleća, ukršta se sa onima koji prođu grupe u oml. CL

Link to comment

Ima puno stvari koje drzava treba i mora da uradi po pitanju vandalskog ponasanja navijaca i onih koji to nisu.  Medjutim, ima mnogo stvari koje gradjani (ili lepse, narod) moraju da urde da se takvo ponasanje, ako ne iskoreni, ono svede na neku podnosljivu meru.  Nije drzava ta koja promovise zvrljanje bljuvotina po fasadama, unistavanje vozila javnog prevoza, svercovanja u javnom prevozu, secenje drveca u parkovima zarad logorske vatre, bacanje djubreta po ulicama, koriscenje coskova i haustora za vrsenje nuzde, koriscenje trotoara kao toaleta za kucne ljubimce, urlikanje po ulicama u gluvo doba noci, pustanje muzike do koske, isl. aktivnosti.  Narod mora da pocne sa dovodjenjem u red sebe i svoje okoline.

Link to comment
23 hours ago, Milosh76 said:

Vrlo je pazljivo birao reci, a suludo je ocekivati da neko iz kluba optuzi sever za bilo sta.

Analogija sa Spartom/Gracom je odlicna, jer kad ulete navijaci na teren tesko da moze biti samo finansijska kazna, pa makar bio prvi incident u istoriji tog kluba.

Ista stvar i kad retard razbije glavu pomocnom sudiji.

 

mozda je odlicna da mi diskutujemo na forumu ili miloje u kafani, ali ne nikako nije odlicna za izjavu trenera zrvene zvezde

 

njega treba da zanima to da smo mi vec imali uslov i zasto smo taj uslov prekrsili, a ne da li je sparta ili neko drugi kaznjen

 

ovim samo porucuje da mi, odnosno najverniji nisu krivi, nego eto uefa nas mrzi

5 hours ago, levi said:

 

pa zavisi od prvog tima, ako uđe u CL onda i klinci igraju tu istu grupu koju ovi izvuku. a ako ne uđu onda oni  igraju stazu šampiona, po kup sistemu sa oml prvacima zemalja koje nemaju tim u CL. pa ko izdrži do proleća, ukršta se sa onima koji prođu grupe u oml. CL

u jbt

jel moze komplikovanije

4 hours ago, Dimitrije said:

Ima puno stvari koje drzava treba i mora da uradi po pitanju vandalskog ponasanja navijaca i onih koji to nisu.  Medjutim, ima mnogo stvari koje gradjani (ili lepse, narod) moraju da urde da se takvo ponasanje, ako ne iskoreni, ono svede na neku podnosljivu meru.  Nije drzava ta koja promovise zvrljanje bljuvotina po fasadama, unistavanje vozila javnog prevoza, svercovanja u javnom prevozu, secenje drveca u parkovima zarad logorske vatre, bacanje djubreta po ulicama, koriscenje coskova i haustora za vrsenje nuzde, koriscenje trotoara kao toaleta za kucne ljubimce, urlikanje po ulicama u gluvo doba noci, pustanje muzike do koske, isl. aktivnosti.  Narod mora da pocne sa dovodjenjem u red sebe i svoje okoline.

uvek je simpaticno videti pogled gastosa na srpsko drustvo, pogotovo onih iz usa :D

 

 

 

inace, danas npr u vecernjim novostima na poslednjoj strani ogorman naslov i tekst o ovoj kazni zvezde i kako ce to klub kostati oko milion evra

a odmah pored desno, kafu koji je odusevljen delijama i to je naravno jedan od glavnih razloga dolaska :D

 

Link to comment
25 minutes ago, pbg12345 said:

mozda je odlicna da mi diskutujemo na forumu ili miloje u kafani, ali ne nikako nije odlicna za izjavu trenera zrvene zvezde

 

njega treba da zanima to da smo mi vec imali uslov i zasto smo taj uslov prekrsili, a ne da li je sparta ili neko drugi kaznjen

 

ovim samo porucuje da mi, odnosno najverniji nisu krivi, nego eto uefa nas mrzi

u jbt

jel moze komplikovanije

uvek je simpaticno videti pogled gastosa na srpsko drustvo, pogotovo onih iz usa :D

 

 

 

inace, danas npr u vecernjim novostima na poslednjoj strani ogorman naslov i tekst o ovoj kazni zvezde i kako ce to klub kostati oko milion evra

a odmah pored desno, kafu koji je odusevljen delijama i to je naravno jedan od glavnih razloga dolaska :D

 

He, he.  Pa ja sam u Beogradu i Srbiji ziveo duze od vas gospodine.  I ne citam "Vecernje novosti".  Pa sad vi bvidite ko je gastos a ko dodjos.

Link to comment

gospodine nedodjose, najbliza porodica mi zivi u usa, pa ponavljam simpaticno mi je kako dozivljavate neke stvari na koje smo mi ovde "oguglali"

 

a za duzinu zivljena u bg ne znam sta da kazem. evo cestitam Vam! :D

 

Link to comment

ja se slazem sa dimitrijem. ceo zivot sluzam narod kako kuka na drzavu i vlast, ko da su ta drzava i ta vlast odraz odraz stanja sila u svemiru a ne nas samih. drugim recima, kakav narod takva i zemlja... 

Link to comment

CRVENA ZVEZDA: Popović – Gobeljić, Sumaila, Babić, Hajdin – Jovančić, Milijaš – Jevtović, Meleg, Srnić – Pavkov.


Klupa: Supić, Jovičić, Degenek, Stojiljković, Simić, Joveljić, Terzić.

Trenutno vise redara nego gledalaca

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...