Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 pobeda kod kuce u sezoni

saquan i eli bez greske

ovo i dalje lose izgleda a sledece nedelje je gostovanje u gradu bratske ljubavi, ne secam se kad su giantsi pobedili tamo poslednji put

Link to comment

Jbg, ne možeš da četvrtinu i po ideš na trčanje i da čekaš da istekne vreme protiv Pitsburga. Jacksonville je u drugom poluvremenu imao 5 pantova posle prva 3 pokušaja u napadu.

Link to comment
Just now, Mercuzzio said:

Jbg, ne možeš da četvrtinu i po ideš na trčanje i da čekaš da istekne vreme protiv Pitsburga. Jacksonville je u drugom poluvremenu imao 5 pantova posle prva 3 pokušaja u napadu.

Ma jeste, ali Pit, celo prvo poluvreme nije baš ništa uradio... Sve do onog pasa za 78 Yard za Browna, bili su totalna bulja... Ben je imao, koliko 2 ili 3 INT, nisu imali nijedan 1st down...Čak i tad je taj pas izgledao pre koa glupost JAX-a, nego nešto smisleno...

 

JAX se posle usrao, i jbg... MIslim, ja simpatišem PIT, i dargo mi je što su dobili, samo ne volim kad igraju kao debili 3/4 utakmice...

 

 

Link to comment

Jaguari su se usrali jer imaju Bortlesa.

Nema logike da odbrana Jaguara celu utakmicu odigra kao prvo poluvreme. Na pola zadnje četvrtine bilo je jasno kako će se ovo završiti ako ne puste Bortlesa da baca. Možda bi zasrao i opet bi izgubili ali čekati da odbrana zaustavi Rotlisbergera, a trčanje ne funkcioniše jer to odbrana Pitsburga očekuje, je samoubistvo.

Link to comment
13 hours ago, Strahan said:

1 pobeda kod kuce u sezoni

saquan i eli bez greske

ovo i dalje lose izgleda a sledece nedelje je gostovanje u gradu bratske ljubavi, ne secam se kad su giantsi pobedili tamo poslednji put

lako je biti bez greske protiv Tampine odbrane... nemojte se previse opusiti sada i pomisliti da nesto umete :D 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...