Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

U Superbolu Talib uhvati risivera Karoline za kacigu, zarotira ga 360 stepeni i izbaci van terena. Dobije personal faul i 15 jardi, ali posto je lopta bila na 4 jarda od end zone, kazna je bila samo 2 jarda. Pitaju ga zasto je to uradio, a on mrtav ladan kaze "zato sto sam znao da nece mnogo nas kosta, samo dva jarda, a i njemu da uteram strah kad me vidi". :D Steta sto juce nije igrao. 

Edited by ObiW
Link to comment
Quote

The Tampa Bay Buccaneers had more yards against the Washington Redskins than the Los Angeles Rams did tonight against the Kansas City Chiefs.
The Bucs scored 3 points; the Rams scored 54.

 

Friče...imaš li šta da izjaviš po ovom pitanju :D

Link to comment

a Eli Manning jednom nogom u penziji, ali je protiv Tampe imao rating 155

proleteo sam mu sad kroz sve utakmce i našao sam u 2009 da je  protiv Oaklanda imao maksimalan rejting 158.3, a ovo mu je druga najbolja utakmica karijere :lol:

 

Link to comment
14 hours ago, ObiW said:

 

Peyton faca. Naked bootleg sa 39 godina protiv Warea :thumbup:

 

a npr juče Pat Mahomes ovako baca pitch

s5zCduA.png

 

:isuse:

 

na prethodnom playu su isto igrali option, bio keeper i dohvate ga malo Suh i Johnson. I odmah se uprpao ko zec. :dry:

A ta 4 poena im ne bi škodila.

Reed i Bieniemy su verovatno završili sa optionom do kraja sezone

Link to comment
a Eli Manning jednom nogom u penziji, ali je protiv Tampe imao rating 155
proleteo sam mu sad kroz sve utakmce i našao sam u 2009 da je  protiv Oaklanda imao maksimalan rejting 158.3, a ovo mu je druga najbolja utakmica karijere :lol:
 

Eli je otac fudbala [emoji41]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Link to comment
21 hours ago, omiljeni said:

a Eli Manning jednom nogom u penziji, ali je protiv Tampe imao rating 155

proleteo sam mu sad kroz sve utakmce i našao sam u 2009 da je  protiv Oaklanda imao maksimalan rejting 158.3, a ovo mu je druga najbolja utakmica karijere :lol:

 

 

Lici da ce Eli imati otprilike top 3 game u karijeri protiv nas sad u nedelju. Gotovo izvesno da nam prvih pet CBs propusta utakmicu... :isuse:

 

Od odbrane na pocetku sezone out su jos S, DE i HIcks koji verovatno propusta ovu. Jernigan se mozda vrati ove nedelje posle IR.

Link to comment
22 hours ago, omiljeni said:

 

Reed i Bieniemy su verovatno završili sa optionom do kraja sezone

Bienemy... kad je bio RB na koledzu, idu on i QB (zaboravio sam kako se zove) na option, obojica prodju OL i LB liniju, naidju na DBs jedno 10 jardi iza line of scrimmage, QB my mrtav ladan baci option, i Bienemy ode jos jedno 20 jardi dok ga nisu stigli. Kladim se da su ove QB options njegova ideja.

Link to comment

Corey Davis draftovan prošle godine kao #5 overall ima 2 postignuta TDs

Eddie Jackson draftovan kao safety u 4th round i ima 5 postignutih TDs

 

:laugh:

 

Pre Jacksona je draftovano bar 15 ili 20 WRs ali on ima više TDs od 90% njih :thumbup:

 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...