Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

10 hours ago, radisa said:

Chargersi sami sebe pobedili, ono je trebalo umeti...

Stvarno teski idiotizam. Uhhh, opasno sam se iznervirao - prvi put ove sezone. Sad mi se javlja losing streak... To se obicno desava na pocetku sezone kod Chargersa, da vidimo dali ce se pronaci nacin da ne igramo playoff. 

Link to comment
4 hours ago, ObiW said:

Lepo je sve to, ali... ovog Mahomesa cemo ti i ja jos 10 godina da gledamo 2x godisnje. :isuse:

Nadam se da ce Andy nesto usrati u playoff-u. Mada, to svakako znaci da ce biti rvanja za wild card. :)

41 minutes ago, Apollo Creed said:

Nisam gledao, jesu odbrane izlazile na teren?:fantom:

Bilo je 3 defensive TD-a. :p

Link to comment
13 hours ago, ObiW said:

Kad se probudite, obavezno pogledajte ovu utakmicu, do samog kraja. Iskljucite telefon, ugasite kompjuter, otvorite pivo i kesu sa cipsom i uzivajte. Ovo se retko vidja.

 

Previse zutih zastavica, sigurno su i tu Chiefsi postigli neki rekord.

Salu na stranu, odgledao sam celu utakmicu, jednostavno deluje kao da su napadi mnogo dobri,ali sigurno nesto ima i do odbrana. :D

Link to comment
1 hour ago, Nesh said:

 

Previse zutih zastavica, sigurno su i tu Chiefsi postigli neki rekord.

Salu na stranu, odgledao sam celu utakmicu, jednostavno deluje kao da su napadi mnogo dobri,ali sigurno nesto ima i do odbrana. :D

A ima i do toga da je to bila NFC-AFC utakmica gde se timovi ne poznaju dovoljno. Evo ti recimo Denver kao primer: igrali su dva puta sa Chiefsima, rivalima iz AFC West. i oba puta su dozvolili manje od 30 poena.

 

Chiefsi jesu imali mnogo zutih zastavica ali su ih imali i Chargersi u nedelju, pa je opet skor bio razuman.

Link to comment
4 hours ago, ObiW said:

A ima i do toga da je to bila NFC-AFC utakmica gde se timovi ne poznaju dovoljno. Evo ti recimo Denver kao primer: igrali su dva puta sa Chiefsima, rivalima iz AFC West. i oba puta su dozvolili manje od 30 poena.

 

Chiefsi jesu imali mnogo zutih zastavica ali su ih imali i Chargersi u nedelju, pa je opet skor bio razuman.

 

Pa ne kazem da nisu, nisam gledao Chargerse, ali Chiefsi su imali faul u svakom downu. U svakom. Fenomenalna utakmica jeste  Mahomes bacio sta je vec bacio, mislim da je potrosio promasaje. Zamisljam onaj Meningov Denver, bas bi voleo da vidim sta bi bilo. 

Edited by Nesh
Link to comment
1 hour ago, Nesh said:

 

Pa ne kazem da nisu, nisam gledao Chargerse, ali Chiefsi su imali faul u svakom downu. U svakom. Fenomenalna utakmica jeste  Mahomes bacio sta je vec bacio, mislim da je potrosio promasaje. Zamisljam onaj Meningov Denver, bas bi voleo da vidim sta bi bilo. 

Pa evo ti, Tony Romo - Payton Maning. :D 

 

http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000257904/Tony-Romo-vs-Peyton-Manning-2013-Shootout

 

Edited by ObiW
Link to comment
2 hours ago, Nesh said:

 

Ma ne radi mi ovo sokocalo, voleo bih da vidim sta bi Pejtonova odbrana uradila. Necemo nikad znati.

Pa  to je godina kad Pejtonova odbrana nije nista radila. Zato su popili samaranje u Superbolu te godine. 

 

Mozda mislis na odbranu dve godine kasnije, kada je Pejton uzeo Superbol? Odmah mogu da ti kazem da, ako bi se igralo po ovim danasnjim pravilima, Talib bi bio iskljucen u prvom poluvremenu, a verovatno i Malik Jackson.  :D

Link to comment
9 minutes ago, ObiW said:

Pa  to je godina kad Pejtonova odbrana nije nista radila. Zato su popili samaranje u Superbolu te godine. 

 

Mozda mislis na odbranu dve godine kasnije, kada je Pejton uzeo Superbol? Odmah mogu da ti kazem da, ako bi se igralo po ovim danasnjim pravilima, Talib bi bio iskljucen u prvom poluvremenu, a verovatno i Malik Jackson.  :D

 

Pa mislim na odbranu kad su uzeli, na sta bih mogao da mislim. :D

Pa, svaka cast Pejtonu koga ne volim, ali postujem, uzeli su odbranom, ne?

Edited by Nesh
Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...