Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

On 29.10.2018. at 20:02, freakns said:

Koetter upravo objavio da je Fitz starter protiv Caroline...

 

bye, bye Winston

 

mogli bi da navataju nekog do trade deadline, probaju da izvuku neki third round pick...

 

 

in other news, Hue Jackson konacno otpusten. bilo bi lepo da Cleveland navata nekon normalnog trenera. ima potencijala u onom timu

 

eto, a smejao si se kada sam ti rekao da je bust.

Link to comment
13 hours ago, mandingo said:

Nadam se da ce ih ubiti. Mada ne verujem, iskreno... 

Moze da hvata slants za first down, ali vise nije za to da uhvati bubble screen i otrci 75 jardi do end zone. On vec godinama igra povredjen. Ne propusta utakmice ali nikada nije zdrav, cak ni na pocetku sezone. Secam se pre par godina prva utakmica, prva uhvacena lopta, pada na zemlju i odmah krece da hramlje + grimase. A nije da je drama queen ko Big Ben.  

Link to comment
11 hours ago, ObiW said:

Moze da hvata slants za first down, ali vise nije za to da uhvati bubble screen i otrci 75 jardi do end zone. On vec godinama igra povredjen. Ne propusta utakmice ali nikada nije zdrav, cak ni na pocetku sezone. Secam se pre par godina prva utakmica, prva uhvacena lopta, pada na zemlju i odmah krece da hramlje + grimase. A nije da je drama queen ko Big Ben.  

Ma znam. Stvarno steta za coveka, ima AJ ili Julio fizikalije. A kako je razvaljivao kad je polumrtvi Gayton bio tamo....

Link to comment
23 minutes ago, Grandilof said:

Polumrtvi Gayton u najboljem napadu lige ikad, to moram priznati dobro zvuci.

Da... To je bilo neverovatno, ako se uzme u obzir kakvu povredu je imao Gayton. 

Link to comment

Koliki su raspad ovi Raidersi, da citiram Zuleta Masinu, prosto neverovatno. Mislim da sam ih pvi put gledao ove sezone, ocekivao sam bar malo zanimljiviju utakmicu, ako ne i pobedu, a ono cemer i jad. 

Link to comment
2 hours ago, Nesh said:

Koliki su raspad ovi Raidersi, da citiram Zuleta Masinu, prosto neverovatno. Mislim da sam ih pvi put gledao ove sezone, ocekivao sam bar malo zanimljiviju utakmicu, ako ne i pobedu, a ono cemer i jad. 

Chucky je temeljno usrao Raiderse, a trenutno radi na tome da svog kvorterbeka posalje u ludnicu. Kako su se debeli crnci redjali na njemu sinoc, to nema ni u gay gangbang filmovima. 

Link to comment

Mali osvrt na NCAA football sezonu, sad kad su objavili oficijalni playoff rankings.  

 

Alabama je ocekivano No. 1, ulazi sigurno I sa jednim porazom. Clemson je verovatno in, tesko ce izgubiti do kraja, LSU ce verovatno izgubiti od Alabame i pasti izvan top 4, sa 2 poraza ce tesko uci. Notre Dame bi trebao zavrsiti bez poraza, tako su sigurno in. Michigan ima zajeban raspored, Penn State danas, jos imaju Ohio State u gostima, plus Big10 championship, ako pobede sve, oni su cetvrti tim u playoffu. 

 

Georgia I Oklahoma nisu bez sansi ali I'm je potrebna I pomoc, tj - porazi nekih drugih timova. 

 

Dakle danas: 

Penn State @ Michigan 

Alabama @ LSU 

Notre Dame @ Northwestern 

Georgia @ UK 

Oklahoma @ Texas Tech 

 

Alabama sabija celu sezonu, bice cudo ako nije repeat. 

Edited by mandingo
Link to comment

Michigan ima zajeban raspored, ali je to ipak ~duplo lakši raspored od npr Alabaminog rasporeda.

Ja bih pre igrao sa Penn State, Ohio State i finale Big10 koji će biti formalnost, nego protiv LSU, Mississipi State, Auburna i na kraju protiv Georgie u Atlanti.

Bama ako npr izgubi večeras onda joj već visi finale konfe a onda se stvari dosta komplikuju. LSU ako dobije otvara im se baš sve.

 

Georgia još uvek ne treba ničiju pomoć. Dobiju sve do kraja i u playoffu su 100%

Ohio State ima jednake šanse kao i Michigan.

Pored Oklahome šansu još uvek ima i West Virginia. Imaju otkazanu utakmicu protiv NC State gde bi im pobeda  Mnogo dobar napad kada sve klikne ali da bi igrali playoff moraće dobiti Texas, TCU i verovatno 2 puta Soonerse pa će biti interesantno pratiti ih.

Link to comment

Alabama moze komotno da izgubi veceras (-14.5 favorit u gostima) dobije Miss St I Auburn, koji su losi i sigurno ide u playoffu. Michigan ne sme izgubiti, u tome je razlika. Ako Georgia dobije sve, Clemson I ND ne izgube i Michigan dobije sve - mislim da Michigan ide u playoff. Big 12 sampion, bez obzira ko je, ce tesko igrati u playoffu. Treba im Alabama da osvoji SEC, sto je vrlo verovatno i plus poraz Michigan-a. Ja se nadam da Oklahoma moze uleteti, jedino njihov napad bi bio nekakva pretnja za 'Bamu. 

Link to comment

Kako bre? Ako Bama izgubi večeras onda LSU ima diviziju na tacni i igraće finale SEC. Bama u tom slučaju ima veoma male šanse da bude u playoffs i moraće dosta toga da im se namesti.

Ko je loš? Auburn? Heh, pa Auburn bi pocepao Penn State i bar još pola ranked ekipa. Mississippi State isto dosta dobra ekipa.

 

Link to comment

Ako LSU dobije I osvoji SEC, ulaze sigurno. Alabama ce uci bez da osvoji konferenciju, kao prosle godine. Auburn je los ove godine, plus Alabama igra kod kuce, to ce sigurno dobiti.  

 

Jbg, ako Alabama ne uzme SEC, opet ce biti 2 tima iz konferencije. To je NCAA football. 

Edited by mandingo
Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...