Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Biće štos da im se uzme prvi pick kao kazna za ovo :laugh:. Ne mora ni da se uzme, samo da se pomeri nekoliko mesta na niže.

 

Od ostalih vesti, GIANTS!!!!  :smiley_hail:

Kad je poslednji put Sijetl sa Vilsonom postigao 10 ofanzivnih poena?

Link to comment

Da, veoma bitna pobeda Giantsa. Hvala sto poboljsavate nas pick.
Razmisljam sad nesto, mozemo da ponudimo "Tadiju Dragicevica" za 1 Wentzaru i neke lepe pickove. Sta znam, trazimo dva 1st roundera, a pristanemo i na 1st i 2nd samo zato sto smo dobri ljudi

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

Da, veoma bitna pobeda Giantsa. Hvala sto poboljsavate nas pick.
Razmisljam sad nesto, mozemo da ponudimo "Tadiju Dragicevica" za 1 Wentzaru i neke lepe pickove. Sta znam, trazimo dva 1st roundera, a pristanemo i na 1st i 2nd samo zato sto smo dobri ljudi

 

A ne, cenjeni gospodine. Zahvalnost može biti samo naša. Hvala Jetsima što nam budzašto dadoše onakvog igrača. Dečko otkida kako igra ovu sezonu.

Link to comment

jbg draftovali smo boljeg i mladjeg prezimenjaka, ovaj je postao expendable.

nismo ga dali baš za džabe. sta bese u pitanju ne mogu sad da se setim tacno? Znam da je otprilike 2nd rnd u pitanju. Dobili smo Denzel Mimsara pick za njega? To je onda posao desetljeca za nas. ili je ipak Davis pick plus nesto nize?

 

Edited by omiljeni
Link to comment

treća runda 2020 i peta runda 2021....valjda.

 

LW je stvarno sjajan ove sezone. Ima toga i da se bori za ugovor, ali siguran sam da ima i toga da je počeo da kupuje šta god već to bilo što im Džo Džadž prodaje...

Link to comment

ma on je uvek bio solidan igrač, ali tako se namestilo. uzeli smo 3-4 godine mlađeg igrača sa nešto većim upsideom, pa je bilo logično da trejdujemo.

(mi smo, i kada smo njega draftovali, imali sličan problem jer smo tad već imali Wilkersona i Richardsona i on nam uopšte nije bio potreban, ali jbg. kažu da to oće to se desi kad u proseku svake druge godine draftuješ istu poziciju :dry:)

 

taj trade sa vama smo uradili u sred sezone, igrač na poziciji na kojoj je većina timova dobro pokrivena, posebno bolji timovi koji bi možda imali interes da uđu u bidwar da se dodatno pojačaju, tu uglavnom imaju dosta dobre igrače i nije im preša.

ali izvukli smo mi tu skroz ok cenu. prvu rundu ne možeš tražiti, druga je ok, a dobili smo visoki pick treće runde i dodatnu petu. Trejd u kom niko nije bio u gubitku, ako mene pitaš.

  • +1 1
Link to comment

cita covek omiljenog, vidi da Djetsi imaju najboljeg GM na kugli zemaljskoj, najboljeg HC i OC u istoriji, top 2 ili top 3 DC u ligi, buduceg MVP i HOF na mestu QB(prosle godine, najbolji QB u ligi u drugoj polovini sezone, po recima doticnog)... definitivno su prvi favoriti za SB ove sezone... aj dobro, 50-50 sanse protiv Chiefsa u finalu AFC, ali ostalo, laganica

 

 

Giantsi su sjajni. posle 0-5 starta, 5-2 u preostalih 7 tekmi. i to su porazi kuci od nas, sto je Danny Dimes poklonio tekmu i protiv Phile u gostima kada je odbrana imala neshvatljivi brainfart u poslednjih 5 minuta tekme. i to su jedine tekme u poslednjih 7 di im je neko prebacio 20 poena(22 Phila, 25 mi). a sa takvom odbranom i u playoffu mozes necem da se nadas

Link to comment

pa zemljače, to što si sad napisao za Giantse...samo umesto njih upiši Jets i imaš otprilike opis naše sezone 2019

ali nešto se ne sećam da si tad ovako zariljao svom snagom u Jetsi_su_sjajni narative street. baš me čudi da ti je to bilo promaklo.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...