Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jedno plasticno pitanje...Da li bi moglo na chohanovom racunaru obogacenom sa karticom od 100 evra da se igra GTA IV ili Fallout 3 sa najbogatijim grafickim detaljima?
Da.
Link to comment

Aj sad da vas vidim :)Kako da kada u Operi odem u Full Screen mod, ostanu tabovi pri vrhu ekrana? tj da li je moguće to uopšte?Samo da napomenem da je surf u full screen modu mnogo opak trip.

Link to comment

Je l' neko ovde među onih 100 soma koji imaju invites za Google Wave?Prijavih se tamo, napisah i pisamce, kao razumem se, ja sam taj koji im treba, obećah da ću reportovati bube, baviti se povratnim spregama i tako to, ali ništa. :(

Link to comment

malo stariji komp, peshes godina i vjerovatno neizljechiv problem sa napajanjem. tj, problem nastaje kad se ubaci usb. jednog moze da podnese [usb modem], ali ako pokusam flash da ubacim, stane. ima li lijeka?nevrmajnd, najobicnija reinstalacija usb drivera zavrsila poso..

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Imam cudan hardver problemnestalo mi struje jutros komp bio ugasen, kad sam ga ukljucio pise mi na monitoru POWER SAVE MODE. Probao sam da iskljucujem iz struje, da brisem prasinu sa grafiske i tako dalje, ne radi, ali kad prikacim na stari komp monitor radi kao sto se vidi sada.Nov komp ima DVI ulaz ali preko adaptera se kaci na obican VGA kabl, a stari ide preko vga.To se vec desavalo par puta kad je nestajala struja, komp je uvek bio ugasen, ali posle nekog vremena se cudno sve vrati u normalnu. Naravno dok cackam, pa ne znam sta je resenje, mada i to resenje nije neko, posto se situacija ponavlja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...