Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Znam da u BS playeru možeš titl da staviš u onaj "obojeni pravougaonik", tako da ne vidiš ono iza. Onda podesiš veličinu, boju, poziciju... bog da te vidi. Al nemam pojma kako to da izvedeš da šljaka na klasičnom dvd plejeru.
Hvala, znam za BS Player, nekad sam bila dovoljno dokona da font sabtajtla prilagođavam karakteru filma :DKlasični dvd je problematičan. Ah well, ako želi da gleda opskurne ruske filmove neka se snalazi za čitanje..
Link to comment

Imam problem sa wireless access point - zyxel g-560 cesto prsne kada koristim sopcast ili tvu (ili neke druge tv streamere)sa hard restartom jedinice sve ponovo radijedino sto mogu da vidim jeste da moja wifi kartica pokazuje divlje vrednosti za signal quality (skace sa -17 do -65 na -98 svakih 1s) kada jedinica prsne. Kada sve funkcionise normalno vrednost je izmedju -55 i -60.da li iko ima ikakvo iskustvo?

Link to comment

downloadovao sam prvu epizodu serije the wire. do sada su svi fajlovi bili zipovani i onda samo otvorim prvi deo i to je to, medjutim ovo je nesto drugacije. epizoda se sastoji od cetiri fajla koje ne prepoznaje nijedan program. znam da postoje neki programi koji spajaju te fajlove. sta da radim?

Link to comment
downloadovao sam prvu epizodu serije the wire. do sada su svi fajlovi bili zipovani i onda samo otvorim prvi deo i to je to, medjutim ovo je nesto drugacije. epizoda se sastoji od cetiri fajla koje ne prepoznaje nijedan program. znam da postoje neki programi koji spajaju te fajlove. sta da radim?
Probaj HJsplit.
Link to comment

hvalaspojio sam filove i sada imam jedan file koji je takodje nepoznat i ne prepoznaje ga nijedan program.

Link to comment

Hocu da mi kad pritisnem ctrl+alt+del i alt+f4 budu NT like, a ne windows like. Dakle, kad pretisnem alt+f4 na desktopu da mi se ne pojave ona 3 ruzna dugmenceta vec prozor sa padajucim menijem gde biram da li hocu restart ili shut down. Isto vazi i za ctrl+alt+del. Dok je u ovom rezimu, kada mi se zaglupi neka fullscreen aplikacija, mogu pritiskati ctrl+alt+del do mile volje, nista se nece desiti. U onom rezimu cim pritisnem iskace mi task manager i mogu da ubijem zaglupeli program.Fala vi

Link to comment
Hocu da mi kad pritisnem ctrl+alt+del i alt+f4 budu NT like, a ne windows like. Dakle, kad pretisnem alt+f4 na desktopu da mi se ne pojave ona 3 ruzna dugmenceta vec prozor sa padajucim menijem gde biram da li hocu restart ili shut down. Isto vazi i za ctrl+alt+del. Dok je u ovom rezimu, kada mi se zaglupi neka fullscreen aplikacija, mogu pritiskati ctrl+alt+del do mile volje, nista se nece desiti. U onom rezimu cim pritisnem iskace mi task manager i mogu da ubijem zaglupeli program.Fala vi
control panel > users > change the way users logon > disable welcome screenMada bi ctrl+alt+del trebalo da radi u oba sluchaja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...