Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ne bi trebalo. evo sad sam obrisao taj tekst i restartovao i radi kako treba.
al da, svakako je vezano na neki nacin uz taster enter, posto se ne pojavljuje rendomli.

nemam pojma, mozda je neki pojeb u laptopu, u poslednje vreme se desava da poremeno isbacuje neke stvari koje sigurno nisam iskucao, znaci ne mislim na tajpoe, vec se odjedared pojave oni simboli koje moram kao kombo nekoliko tastera da ukucam da bi ih dobio, protosmajliji, znakovi za funtu i slicno.

Edited by ToniAdams
Link to comment
Just now, ToniAdams said:

ne bi trebalo. evo sad sam obrisao taj tekst i restartovao i radi kako treba.

nemam pojma, mozda je neki pojeb u laptopu, u poslednje vreme se desava da isbacuje neke stvari koje sigurno nisam iskucao, znaci ne mislim na tajpoe, vec se odjedared pojave oni simboli koje moram kao kombo nekoliko tastera da ukucam da bi ih dobio.

Da ti se nije neki taster zaglavio, ili kombo tastera?

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Da ti se nije neki taster zaglavio, ili kombo tastera?

fizicki nije sigurno, dal se nesto izjebalo, to nemam pojma, evo bas sam se setio sad da se povremeno pojave simboli koje nema sanse da sam slucajno tipnuo.

jel moze softverski da brljavi tastatura od lapota?

Link to comment

ma ovaj lapot je zreo za penziju, kupio sam ga polovnog, doduse jos je bio u garanciji, onog dana kad je djeneral mladic uhapsen.
probacu svakako sa eksternom tastaturom

Link to comment

jebemli ga, veceras je bilo samo u notepadu i trajalo neko vreme. ovo ostalo je bilo mimo notepada, ugl pri popunjavanju kojekakvih formulara i slicno. to kad izbaci herc, tref, pakmena, funtu i ne znam sta. zato sam bio u fazonu da nije neki softverski pojeb tastature. ovo sad je prestalo samo od sebe, kad sam obrisao taj fajl i napravio novi.

1 hour ago, mlatko said:

To te neko iz BND-a zarezuje :fantom:

ma jok, pa znaju da sam ja saljivdzija

Edited by ToniAdams
Link to comment

aj i ovde da pitam,

Quote

pobrljavio mi tv, iz cista mira izgubio vezu sa wi-fijem, pri pokusaju povezivanja prijavljuje pogresnu sifru iako je sifra 100% ispravna, sta moze da bude?

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...