Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Svaka cast Leclercu, nalazio se pod ogromnim pritiskom prakticno celu trku, ali je odvezao majstorski. Jedino mu ono pomeranje pod kocenjem ne sluzi na cast, ali dobro niko nije savrsen.

 

Konacno kompletno dobar vikend za Rendzu. Puno mi srce.

 

I hvala nasim kosarkasima sto su mi pomogli u odluci da gledam trku uzivo. Vredelo svakog sekunda..

Link to comment
23 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Svaka cast Leclercu, nalazio se pod ogromnim pritiskom prakticno celu trku, ali je odvezao majstorski. Jedino mu ono pomeranje pod kocenjem ne sluzi na cast, ali dobro niko nije savrsen.

 

Konacno kompletno dobar vikend za Rendzu. Puno mi srce.

 

I hvala nasim kosarkasima sto su mi pomogli u odluci da gledam trku uzivo. Vredelo svakog sekunda..

 

Sve +1.

 

Više navijao za Rendžu nego za naše ™. Što je malo za preispitivanje, al dobro.

 

Najzad vikedn kakav sam očekivao da bude svaki za Rendžu.

Link to comment

Odgledao sad, bez da prethodno znam rezultat. Lekler :hail:, kakva voznja buduceg sampiona. Trebalo je se onako dugo braniti od Hamiltona. Ona sofercina posle nije imala nikakve sanse, znao sam da ga nece prestici jos tri dana da vozi. Fetel je bivsi nazalost, ovakav niz gluposti iz godine u godinu, iz trke u trku... Jeste dobra lova, ali blamiranje nekoga ko je visestruki svetski sampion... Pemzija prijatelju. 

Link to comment

I nije nemoguće da batali ovu priču na kraju sezone. Svakako po isteku ugovora sa Ferarijem (na kraju 2020) ne vidim ga više u cirkusu - niti će mu ponuditi novi, niti bi imalo smisla prelaziti s konja na magarca u neki slabiji tim. 

Edited by ducca
Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...