Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Ovo ko Mladen Delić i Zeltweg 1978, kad je prenosio krug za zagrevanje... niko nikog ne obilazi, svi neštio vrludaju i kreni-stani...

Nadrealno.

 

Edited by Pegin
Link to comment

Uf, daleko bilo, moram da se ispravim, naravno da ne mislim da je Rosberg kao sam to formulisao "daleko" bla, bla...a jes da je Luis izgubio titulu od timskog kolege.

Eh da je Niko tu, bilo bi tu voznje,

Link to comment
27 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Nico je ko pickica sam pobegao od duela sa Lewisom, pa je malo besmisleno kukati sto ga nema..

 

Dobro, jes glupo kukati sto ga nema kad se sam povukao, priznajem (evo, necu vise kukati :)), ali trke bi bile svakako zanimljivije.

 

Nego, ajd i nesto konstrutkivno, Kvota na Luisa 2.10. Tesko da ce Leclerc moci da izadje na kraj sa njim. Voleo bih da se varam, ali...

Jos ako padne kisa...

 

Nazalost, imam jedan deciji rodjendan bas u to vreme, tako da cu propustiti trku. :sad:

Edited by Nesh
Link to comment

I ja sam u dilemi, da li da kombinujem 2. poluvreme basketa sa trkom ili da gledam samo basket, a onda pustim snimak trke bez da znam sta se desilo.

 

A Hamilton definitivno ce imati prednost, prvo jer Mercedes generalno ima bolji trkacki tempo od Ferrarija jer je nezniji prema gumama, i drugo sto ce voziti u zavetrini, pa ce i manje goriva trositi u odnosu na Leclerca. Ocekujem da ce Lewis napasti i obici ga u drugom stintu, ako ne i posle samog boksa.

Link to comment

Niko je baš potcenjen, a uopšte nije loš vozač. Sasvim zasluženo šampion.

 

On je i 2014.g. bio u igri do kraja, posle Spa je imao nekih 25 poena prednosti, ali je onda imao par kvarova.

Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...