Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Mazepin opet ludovao u F2. Kao otkaceno djule na brodu, predstavlja opasnost za sve na stazi.
 
Drago vam je sto Grosjean odlazi, e pa stize adekvatna zamena..


Pre bih rekao da K-Mag dobija adekvatnu zamenu i to unapredjena verzija, ovo su njegovi potezi sa blokiranjem po svaku cenu, Grozan je samo neartikulisan dok je Danac zlo. Danas čista sreća da neko nije nastradao u duelima sa Nikitom, ne znam kako nije kažnjen. Biće veselo s njim.

Inače Mick odlično vozio, zrelo od početka do kraja, imaće on finu F1 karijeri. Tsunoda svaka čast ali nije mi bogzna šta prikazao sve u svemu, neće biti upgrade u odnosu na Albona za Tauri, pre ustupak Hondi zarad dalje saradnje. Vidim da je Marko bio na proslavi, Alfa Tauri čestitao itd, to je gotova stvar.
Link to comment

Pratim ovu sezonu samo na nivou gledanja trka, ne čitam više kao nekad, ali može li mi neko reći zašto je ovoliko varničenja ispod bolida ove sezone, je li jer su neke staze ubačene onako na silu zbog korone, drugačije šasije ili nešto treće? Zaista se ne sjećam ovoga toliko ranijih sezona

Link to comment
Pratim ovu sezonu samo na nivou gledanja trka, ne čitam više kao nekad, ali može li mi neko reći zašto je ovoliko varničenja ispod bolida ove sezone, je li jer su neke staze ubačene onako na silu zbog korone, drugačije šasije ili nešto treće? Zaista se ne sjećam ovoga toliko ranijih sezona
Slabo prianjanje bolida, pa su ih max spustili do asfalta
Link to comment

Ne znam odakle vam optimizam za Russela sutra, on je uvek jak u qualama i kilav nedeljom. Bottas kakav god da je mislim da će ga otresti lako i uzeti P1, Max P2, a George da peva ako uvati P3 ispred Checa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...