Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

7 minutes ago, ducca said:

Sad pitanje ko vozi za Haas sledeće nedelje. Tj. hoće li imati uopšte drugi bolid spreman do vikenda...

 

Pietro Fitipaldi im je rezervni vozac. E sad za bolid ne znam da li imaju rezervni, ovo je sve unisteno u mnogo vecoj meri nego sto se to obicno vidja a svakako je kraj sezone, rezervni delovi su uglavnom potroseni.

Link to comment

Nema niko kompletan treci bolid ali nose timovi rezervne delove da ga sklope ako treba. Ovde je pitanje da li Has ima sasiju viska na raspolaganju jer retko ko racuna na ovako temeljito unisten bolid, najcesce sam monokok prezivi i moze se oko njega napraviti kompletan bolid. Ovde ni dugmici nisu ostali.

 

A Has je jos pride u specificnoj situaciji jer ne prave sami monokok nego kupuju od Dalare, pa ako nemaju na lageru (sto je moguce, jer je kraj sezone a i to se raubuje, rasklimata pa vise nije optimalno upotrebljivo) ko zna ima li Dalara da im isporuci hitno ili cemo do kraja sezone da gledamo 19 bolida.

Link to comment

Inače još ne videh objašnjenje kako je Bottas na restartu prebačen na P4. Gledao sam na tenane u momentu udesa je bio 6., i posle par sekundi kad je stupila na snagu crvena zastava takodje 6., dakle po kom osnovu je 4.??

c8b0e8971a32345719b0190622460188.jpg

Link to comment
1 hour ago, renne said:

Hamilton pozitivan i ne vozi Bahrein

 

Mislim da je iz te laboratirije virio jedan balon s tekstom u kome je pisalo "Lol don't care" velikim masnim slovima.

Link to comment

I meni miriše da će Vandorne biti, ipak je Mercedes konzervativan do krajnjih granica. Ne znam kako bi bilo izvodljivo da ubace Russela u bolid za ovu trku ali ako je moguće to bi im bio najbolji mogući potez, da konačno vide da li klinac i koliko može. Nije lep povod naravno ali je idealna šansa za njih da vide šta im budućnost donosi i da ga uporede upravo sa Bottasom direktno. Ovo im je bukvalno blessing in disguise. Ali Toto će verujem ipak zaštiti Botasa od neke potencijalne neprijatnosti.

 

Inače s obzirom da je Luis zaražen faktički u bubblu, ne bi me začudilo da bude još neki slučaj ove nedelje medju vozačima, Valter i Red Bullovi sa podijuma su tu najkritičniji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...