Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Ipak Russell
Divno, da vidimo koliko je dečko zaista brz,bas se radujem da ga vidim u mercedesu, licno smatram da je najbolji od trojca "Albon,Noris,Rasel". Cak je u poslednjoj sezoni u f2 bio sampion ispred Norisa i Albona a najlosije prosao od njih u f1

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

Link to comment

Biće zanimljivo gledati Bottas vs Russell, ne znam koliko je Finac srećan ovim ishodom. E sad, rekao bih i da dosta zavisi od toga koliko će se Russell brzo prilagoditi bolidu, ali imajući u vidu nivo talenta, ne bih bio iznenađen ako uspe da nadigra Bottasa. Ovo je svakako poslastica za fanove, dobili smo veoma zanimljiv vikend u najavi. 

Link to comment

Mazepin je imao neke ispade u F2 (udario Ilotta pesnicom, neko drndanje sa parkiranjem u parc ferme-u kad je zamalo udario Tsunodu obaranjem onog boarda gde piše osvojena pozicija). Nadam se da će do 2021. malo da poradi na ponašanju, u suprotnom, mislim da će zadobiti reputaciju razmaženog tajkunakog sina. 

 

Mick je imao zanimljivu trasu do sada, obično mu je trebala jedna sezona pripreme nakon prelaska u novu kategoriju, a onda bi pokazivao dobre rezultate. Ako se taj obrazac ponovi, pravog Micka ćemo videti 2022. Iskreno, meni je malo dubiozan Haasov pristup da imaju dva klinca, mislim da bi njima trebao jedan iskusniji vozač koji bi umeo da daje dobar feedback i pomaže razvoj bolida.

  • +1 1
Link to comment

Hasu treba novac - Mika gura Ferari i verovatno tu ima neki dil za povoljnije motore + mu Ferari placa platu, Mazepin direktno donosi pare. I Grozan i KMag su bili na platnom spisku Hasa (dakle dobijali vise novca nego sto su sponzorstvom donosili) a tim to vise nije u stanju da priusti i zato su obojica dobili otkaz. Ovo je cisto prezivljavanje do novih pravila i ogranicenja potrosnje pa ce da se preracunaju i vide koliko mogu da priuste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...