Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Ispisala se ponovo istorija, veliki je vozac Luis ali meni ni prici Sumiju.
Hulk zaslužuje mesto naredne godine u nekoj ekipi. Haas dusu dao za njega.
Fetelu titula za najvece ladjenja j**a godine.

  • +1 1
Link to comment

Meni opet drago što je neko u prilici da pretekne tog švapskog šupka. Nije ni Luis cvjećka, ali nikad nisam mirisao Šumahera, još od onog incidenta sa Hilom u Australiji.

  • +1 1
Link to comment

Ma kakva cvecka Shumi, ali Luis mi je bas ljigavko.
Sumi je opet imao neku konkurenciju na putu do tog uspeha, dve titule sa benetonom koji nije bio dominantan, posle borba sa Mikom,pa Kimijem , montojom.
Ovaj nema konkurenciju, mercedes je toliko dominantan a timske kolege papucari. Cast Rozbergu sto je zadrzao kicmu za razliku od Bottasa

  • +1 1
Link to comment

Ali mi je sječenje protivnika da ne bi uzeli titulu ipak posebna vrsta dna. To što ovaj nema konkurenciju nije njegova krivica. Ovdje pričam o tome koliko mi je ko gotivan. Ne ulazim u rasprave o tome ko je najbolji svih vremena, ali svakako su mi obojica u recimo Top 5

Link to comment

Nije ni rozberg mogao, dobijao je i on naredbe da ne sme da napadne Luisa itd. Ali je na svoj inat isterao sezonu, izeo titulu i rekao dovidjenja jer je znao da nakon toga za njega vise tu nema mesta.
Nije sumi od 2000-2004 ima konstantno konkurenta, ali imali smo par ekipa koje su mogle da pobede,da se umesaju u borbu, sad imas jedan tim u svojoj kategoriji.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, maharaja said:

Uhvatih ponovo na SKY F1 ceremoniju na kraju trke. Naklon do poda Miku Šumaheru i celoj porodici Šumaher na gestu.

 

To je već vidjeno da se ne lažemo, uz svo dužno poštovanje. Luis je dobio kacigu Senne kada se izjednačio po broju pol pozicija sa njim 2017, a poznato je da mu je zapravo Senna veliki idol i porodica mu je poklonila kacigu. Ovo sad je čist marketing. 

 

 

+1 za sečenje Hilla 1994, dan danas ne mogu da prebolim tu trku i tu sezonu, a imao je on još primera guranja kolega na zid i slično. Te 94. bolid Benetona je imao raznorazne nepravilnosti i kršenja pravila, itd. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...