Jump to content
IGNORED

156. Veciti derbi Partizan - Crvena zvezda, 13.12.2017. u 18h


Milosh76

Ko ce pobediti u Derbiju?  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, ljakse said:

Ček, ložite me da ga je ovaj prvo gađao kopačkom, jel da?

Pa dilema je dal je gadjao Stojkovica ili Mazica... Definitivno mu je Vujadin nije capio dok se tusirao...

Link to comment
  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    58

  • renne

    34

  • Milosh76

    31

  • kud u maglu Simoviću

    31

1 minute ago, porucnik vasic said:


Узмеш било коју историју Византије прочиташ и престанеш да се правиш диховит.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ima li kraja tvojoj relativizaciji huliganizma? pa sve da je i najveća tradicija vizantije (ne vidim kakve veze ima istorija vizantije sa drogiranim majmunima koji lome glave, ali ok, nisam stručnjak za istoriju), kakve to veze ima sa današnjim momentom srbije i fudbalskom utakmicom? 

drugo, tajna policija nije tajna, eno je u predsedničkoj palati. sve se manje više zna i ko drži koji kraj i šta treba da se uradi da se zahvali tajnom policajcu za dozvolu u učešću u podeli plena.

Link to comment

Pa animozitet je nastao usled njegovog ponasanja. Uglavnom ybog divljackog i prostackog ponasanja, bas kao sto je i danas bio slucaj...  Sto Tavambu niko ne pljuje? igra covak posteno i bori se. Srecom ima i ko da brani dzukce...

Link to comment
9 minutes ago, adasevic said:

Mozda po tvojim pravilima. U PFI takve odredbe nema. S druge strane gadjanje igraca ili sudije je direktan crveni karton. Ako vec jedemo govna, onda bar nek bude po PFI. 

 

 

1) ne znam da li ga je gađao kopačkom, ako ga je gađao, onda je to za crveni i dužu suspenziju

2) ako ga nije gađao, već je ovaj uzeo kopačku, onda je morao da dobije neku kaznu. i sam znaš da ne mogu svi ovakvi bizarni slučajevi biti zabeleženi u pfi. uzimati protivnikov deo opreme je za najmanje žuti.

Link to comment
10 minutes ago, adasevic said:

Mozda po tvojim pravilima. U PFI takve odredbe nema. S druge strane gadjanje igraca ili sudije je direktan crveni karton. Ako vec jedemo govna, onda bar nek bude po PFI. 

 

 

o jbt adasevicu, naravno da je za sankcionisanje da uzmes protivniku kopacku i trcis sa njom po terenu

to kako je dosao do kopacke i sta je protivnik pre toga sa njom radio je druga tema. jedno ne opravdava drugo

 

i uopste cemu ta glupa potreba da debilne poteze jedne strane pravdate eventualno jos debilnijim potezima druge strane. svako ko je to zasluzio treba da snosi sankcije za svoje poteze

Link to comment
3 minutes ago, Toni Sumaher said:

Kamera iza gola to najbolje pokazuje, penal je cist, mada se i meni prvo ucinilo vrlo sumnjivo.  

Verovatno.  Uostalom, Zvezdasi nisu opkolili i cimali za rukav Mazica kako je to uobicajeno posle dosudjenog penala u vecini utakmica diljem planete, sto ukazuje da su se slozili sa odlukom sudije.  Cisto me zanima kada se takav start sankcionise kao penal (iako je, kako mi se cini, igrac prvo pocistio loptu pa polse protivnika) a kada ne.

Link to comment

tamo su pocinjena bar dva krivicna dela. ucestvovanje u tuci gde bi trebalo kazniti i grobare i ove druge koji su upali, ko god da su, te nasilnicko ponasanje na sportskim priredbama, gde bi opet trebalo sve kazniti. plus i  nasilnicko ponasanje na sportskim priredbama zbog pirotehnike.

 

samo sto policija ne radi svoj posao.

Link to comment
Just now, teacher said:

1) ne znam da li ga je gađao kopačkom, ako ga je gađao, onda je to za crveni i dužu suspenziju

2) ako ga nije gađao, već je ovaj uzeo kopačku, onda je morao da dobije neku kaznu. i sam znaš da ne mogu svi ovakvi bizarni slučajevi biti zabeleženi u pfi. uzimati protivnikov deo opreme je za najmanje žuti.

- Kopačka Evertona u ruci? Gađao je kopačkom Filipa Stojkovica, ja sam je uhvatio. On nije hteo da je uzme, trčao sam sa tom kopačkom u ruci - objasnio je Savić.

A kako je mogao da mu uzme kopacku da je ovaj prvo nije skinuo? Moze Mazic da protumaci to kao nesportsko ponasanje pa da mu da zuti, ali mnogo mora da se nagadja sta se desilo. Ako pricamo o kartonima ima mnogo ozbiljnijih koje nije dao. Bas tom evertonu, ako cemo posteno. 

 

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

animozitet navijača zvezde naspram evertona traje dosta dugo i ne bih želeo da se vračam na to, a neminovno je

 

nastavite bez mene

ček ček lolo, nemoj sad da bežiš. šta reče, jel mu vujadin skinuo/oteo kopačku, ili je ovaj gađao nekog pa je ovaj uzeo?

Link to comment
8 minutes ago, Toni Sumaher said:

Kamera iza gola to najbolje pokazuje, penal je cist, mada se i meni prvo ucinilo vrlo sumnjivo.  

ma cist penal, prvo je ozegovic dosao da lopte a onda ga je vujadin pokupio. doduse uzasno glupo posto ozegovic nista ne bi napravio iz te pozicije ali vujadin nije bas spojio ganglije u svom zivotu.

Link to comment
1 minute ago, adasevic said:

- Kopačka Evertona u ruci? Gađao je kopačkom Filipa Stojkovica, ja sam je uhvatio. On nije hteo da je uzme, trčao sam sa tom kopačkom u ruci - objasnio je Savić.

A kako je mogao da mu uzme kopacku da je ovaj prvo nije skinuo? Moze Mazic da protumaci to kao nesportsko ponasanje pa da mu da zuti, ali mnogo mora da se nagadja sta se desilo. Ako pricamo o kartonima ima mnogo ozbiljnijih koje nije dao. Bas tom evertonu, ako cemo posteno. 

 

ok, crveni def za evertona. 

savića niko nije terao da mu uzme kopačku, mada je sudija to mogao da spreči da je dao crveni ovom.

Link to comment

@adasevic

jel se ti zajebavas? ispada da on ima obavezu da nosi tu kopacku sa sobom

jbt, nije bitno kako je dosao do kopacke, nije sportski trcati sa protivnikovom opremom po terenu

 

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...