Jump to content
IGNORED

156. Veciti derbi Partizan - Crvena zvezda, 13.12.2017. u 18h


Milosh76

Ko ce pobediti u Derbiju?  

44 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

1 minute ago, Host said:

@adasevic: Kod centarsuta Stojkovica. Ne mogu da vidim da li je linija ili ofsajd.

To što ne možeš da vidiš ne znači da nije očigledno.

Link to comment
  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    58

  • renne

    34

  • Milosh76

    31

  • kud u maglu Simoviću

    31

5 minutes ago, Host said:

Delijo, ti mi delujes kao objektivan poznavalac igre pred golovima.. Jel bio ofsajd pre Zvezdinog gola?

Pesic je mozda bio u ofsajd polozaju, ali nije igrao loptom. Boaci nije bio u ofsajdu, tako da je gol regularan.

Link to comment

@pbg: Pokusaj duhovitosti?

Dovoljno ce da bude da mi navedes po kom osnovu treba i kako da bude kaznjen Vujadin i case closed. KUMSova i tvoja ogorcenost zbog otudjivanja Evertonove komacke se ne racuna...

@Host: Nisam ni obratio paznju na tu situaciju... sad pogledah na Mondu, bas se slabo vidi, ali mislim da ipak nema ofsajda. Ne mogu procenim ali mi deluje da je Pesic u liniji sa Ostojicem. Medjutim on ne stoji pored Ostojica vec pored drugog stopera pa prakticno i nije toliko bitan jer lopta ne stize njemu (to da je samom pojavom uticao na igru se sve manje koristi i to mora da bude bas izrazen uticaj na igru), mada ko sto rekoh deluje mi da je u liniji sa Ostojicem. 

Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

. Pesic se obrukao. Komsije solidne...

Nije se Pešić uopšte obrukao. Imao je kod prve šanse odbrambenog igrača ispred sebe koga je lopta preletala, tu se nikad ne zna da li će da ga zakači, promeni pravac, da li će da ie izbije.. Uspeo je da je pogodi i da pogodi gol, sad što je pogodio Stojkovića je čista igra sreće. Kod druge šanse je dobro šutnuo ali je Mustafa nažalost odbranio kao car. To se sve dešava. Lebron promaši polaganje iz kontre, može i Pešić dobru šansu. 

Ovima na tribinama želim da se svi poubijaju međusobno. Više sam puta rekao, ta sorta, taj talog ljudskog postojanja satkan u te najhuliganskije grupe, vođe i prve ekipe im - je ubedljivo najgora društveno socijalna pojava, najveći šljam koji postoji. Želim im brzo istrebljenje, zakonom ili da ih sprži grom, nažalost, nijedno se neće desiti.

Edited by Mil@n
Link to comment
3 minutes ago, adasevic said:

@pbg: Pokusaj duhovitosti?

Dovoljno ce da bude da mi navedes po kom osnovu treba i kako da bude kaznjen Vujadin i case closed. KUMSova i tvoja ogorcenost zbog otudjivanja Evertonove komacke se ne racuna...

@Host: Nisam ni obratio paznju na tu situaciju... sad pogledah na Mondu, bas se slabo vidi, ali mislim da ipak nema ofsajda. Ne mogu procenim ali mi deluje da je Pesic u liniji sa Ostojicem. Medjutim on ne stoji pored Ostojica vec pored drugog stopera pa prakticno i nije toliko bitan jer lopta ne stize njemu (to da je samom pojavom uticao na igru se sve manje koristi i to mora da bude bas izrazen uticaj na igru), mada ko sto rekoh deluje mi da je u liniji sa Ostojicem. 

zasto bih ja bio ogorcen zbog evertonove kopacke? jebe mi se i za evertona i za njegovu kopacku

zamislimo situaciju da u duelu zvezdinog i partizanovog igraca, zvezdin ostane bez kopacke, slucajno jbg, desava se

po tebi je dakle ok da partizanov igrac pokupi kopacku i u nastavku igre je nosi sa sobom? sve dok on "ima nameru" da preda tu kopacku zvezdinom igracu

koliko dugo ima pravo da sa sobom nosi proticnicku kopacku? do kraja poluvremena? do kraja utakmice? zauvek je njegova?

Link to comment

Do 22 minuta je u redu, preko toga mora u zatvor. 

Intresantna situacija, koju je on obrazlozio posle meca. Mozda laze, mozda ne, ali to je jedino sto znamo o toj situaciji. 

Al da ne razradjujemo teorije zavere, samo navedi po kom osnovu treba da bude kaznjen i resen problem... 

Ko sto rekoh - ako je neka situacija neobicna ne znaci da je kaznjiva sama po sebi... 

Edited by adasevic
Link to comment

Ako je tačno što je dulov sin rekao, everton je morao biti isključen. Što nema nikakve veze sa činjenicom da je mladi savić napravio opstrukciju kojom je eliminisao jednog protivničkog igrača. 

Link to comment
24 minutes ago, Host said:

Delijo, ti mi delujes kao objektivan poznavalac igre pred golovima.. Jel bio ofsajd pre Zvezdinog gola?

 

22 minutes ago, adasevic said:

U kom trenutku? 

u ovom:

 

Untitled (1).png

Link to comment

DA videh posle, pa sam mu i odgovorio... Ostojic je onaj dalji stoper koji izbija loptu a Miletic celavije do njega. Od Miletica je blizi gol liniji ali od Ostojica ne bih rekao. Ali je i nebitno jer nije lopta ni dosla do Pesica...

Edited by adasevic
Link to comment
16 minutes ago, adasevic said:

DA videh posle, pa sam mu i odgovorio... Ostojic je onaj dalji stoper koji izbija loptu a Miletic celavije do njega. Od Miletica je blizi gol liniji ali od Ostojica ne bih rekao. Ali je i nebitno jer nije lopta ni dosla do Pesica...

A realno i nije učestvovao u akciji osim što je lopta bila upućena njemu i on prešao u pasivu tako što se pomerao ka njoj,

Link to comment

Apsolutno. Zato danas stalno gledamo kako prilikom centaršuta odbrambeni igrači signaliziraju da je ofsajd a sudija dotrčava sa iz gaća izvađenim pravilnicima iz 1997 i 2017 i pojašnjava kako je bilo nekad a kako je sad.

Link to comment
1 hour ago, nautilus said:

tamo su pocinjena bar dva krivicna dela. ucestvovanje u tuci gde bi trebalo kazniti i grobare i ove druge koji su upali, ko god da su, te nasilnicko ponasanje na sportskim priredbama, gde bi opet trebalo sve kazniti. plus i  nasilnicko ponasanje na sportskim priredbama zbog pirotehnike.

 

samo sto policija ne radi svoj posao.

 

sukob je bio izmedju grobara medjusobno

 

jedino sto ce drzava ovde uraditi je da odabere stranu u novoj podeli

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...