Jump to content
IGNORED

156. Veciti derbi Partizan - Crvena zvezda, 13.12.2017. u 18h


Milosh76

Ko ce pobediti u Derbiju?  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    58

  • renne

    34

  • Milosh76

    31

  • kud u maglu Simoviću

    31

2 minutes ago, pbg12345 said:

kaze vujadin, ja sam skrivio penal, opravdano dosudjen, uostalom ako mazic kaze penal - penal je :O

sad vec pocinjem verovati da su dogovorili da savic napravi penal, da skinemo taj 1 teret :fantom:

ili to ili ce terza vujadinu zakinuti nekoliko stipendija

Jest. To me podseća na poslednji derbi koji sam gledao na stadionu, budući da smo ortak cigan sa kim sam išao i ja jedva izvukli žive glave kad smo se pri povratku našli u epicentru bitke sa sve kaldrmama, štanglama, krvavim ljudima i naravno konjicom.   

Elem, mislim da je bio kup 2002 god kad smo dobili ciganske vulve sa 2 1, a radiša ilić odbranio dekiju penal, pa je posle izjavio da je razmišljao da primi gol pa da cigane izbacimo na penale. Zajebavo se naravno, dobar lik bio radiša metalac.

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

axaxaxaxa

jasno je da ekipa sa severa nije bas najinteligentnija, ali koliko trebas biti glup i lud, da sa jos nekoliko saboraca uletis na protivnicku tribinu :D

 

mada, meni realnije deluje da ovo nije istina i da je ovo nekakav sukob unutar tribine, cisto sumnjam da bi protivnicke navijace zive pustili da je bilo ovako

Koji je smisao upada na protivničku tribinu ako se ne identifikuješ kao protivnik? A opet, kad se identifikuješ, postoje solidne šanse da ne izađeš živ. Ako su sjevernjaci upali, glupi su ko tri kurca, a ako je južnjački sukob, onda je garant neka politika/značke/lova/gudra priča. 

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

Možda su severnjaci koji su se asimilovali na jugu. Vele da ima i toga.

+1000

čuo sam i ja da ima mala kolonija, zadržali su i jezik i običaje i slave đurđevdan.

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Postoji i druga verzija, da su se posibali grobari medjusobno...  navodno jedan je u teskom stanju

da, to deluje realnije

naravno ne zato sto mislim da su ovi sa severa dovoljno inteligentni da ne urade takvu nekakvu ludost i ulete na jug, nego jednostavno sumnjam da bi izasli na nogama 

 

 

mada nije preterano ni bitno. ko ih jebe sve zajedno

Link to comment

Na sajtu BLIC-a ima snimak od 3-4 minuta tuce na jugu. Vidi se lik u duksu Grobari Odzaci koga uvode u ambulantna kola, a posle se cuje ... ubi cigana... tako da ko zna sta se tamo desavalo...

 

Link to comment
Quote

Evo, posle 22 godine penal za Partizan i baš sam ga ja skrivio. Bio je čist penal, opravdano je sviran i tu nema nikakve dileme. Neće se ni pričati ni pisati više o tome, neće biti razloga da kukaju. Mnogo mi je krivo što nam napravio penal, učinilo mi se da je imam na nozi", bilo je prvo što je Savić kazao, potvrdivši da je izuzetan sportsmen. 

:s_c:

Link to comment
Jest. To me podseća na poslednji derbi koji sam gledao na stadionu, budući da smo ortak cigan sa kim sam išao i ja jedva izvukli žive glave kad smo se pri povratku našli u epicentru bitke sa sve kaldrmama, štanglama, krvavim ljudima i naravno konjicom.   
Elem, mislim da je bio kup 2002 god kad smo dobili ciganske vulve sa 2 1, a radiša ilić odbranio dekiju penal, pa je posle izjavio da je razmišljao da primi gol pa da cigane izbacimo na penale. Zajebavo se naravno, dobar lik bio radiša metalac.
Bili i mi na tom derbiju, dobili opasne batine od policije u parku, bez ikakvog razloga
Link to comment
37 minutes ago, pbg12345 said:

to

bas je pao u odnosu na utakmicu sa kelnom. tad mu je sve polazilo za nogom, veceras skoro nista

ali dobro, bolje da je tako, nego obrnuto :) 

 

slazem se

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...