Jump to content
IGNORED

156. Veciti derbi Partizan - Crvena zvezda, 13.12.2017. u 18h


Milosh76

Ko ce pobediti u Derbiju?  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

8 minutes ago, radisa said:

Zašto toaltoidi piši o stoci sa tribine kao o navijačima? Navijači nisu huligani...

prosvetli me pošto ne znam, a zanima me: postoji li makar jedna navijačka grupa (a.k.a navijači) da nisu huligani (znači stoka koja se maklja, diluje drogu, i bavi širokom lepezom kriminala)?
ako ne postoji, ne vidim problem sa izjednačavanjem termina.

i da se podsetimo:


p.s. šta je bilo sa onim što je odveden na reanimaciju na VMA?

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    58

  • renne

    34

  • Milosh76

    31

  • kud u maglu Simoviću

    31

2 minutes ago, pt 2.0 said:

prosvetli me pošto ne znam, a zanima me: postoji li makar jedna navijačka grupa (a.k.a navijači) da nisu huligani (znači stoka koja se maklja, diluje drogu, i bavi širokom lepezom kriminala)?
ako ne postoji, ne vidim problem sa izjednačavanjem termina.


p.s. šta je bilo sa onim što je odveden na reanimaciju na VMA?

 

Odgovorio ti Rene...

Navijači su ljudi koji vole sport i idu na utakmice/gledaju na TV-u da bi uživali u tom sportu...

Huligani su oni koji koriste sportske manifestacije kako bi se bavili radnjama koje nemaju veze a sportom...

Link to comment

navodno je par grobarskih grupa pokusalo da preuzme jug, a trenutne vodje su povikali cigani, i ondak je nastao haos..

al realno to ovde nije ni bitno, evedinto je da se radi o likovima, cijim nepostojanjem bi se samo ucinila usluga drustvu, al i pored toga, ne mogu ostati ravnodusan(tm) na ove scene, dapache..

al jos je tragicnije sto se obican(tm) svet prepucava sa haha skinuli smo cigane, ili sa druge strane haha stoka se kolje medjusobno etc

 

sto neke rece, borba za prevlast za vrh narko kartela uzivo na tv-u na fudbalskoj utakmici.

Edited by Shaq
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

@radisa pa nije odgovorio, a nisi ni ti.
pitala sam vrlo precizno za navijačke grupe. ima li i jedna jedina bez huligana u svojim redovima?

To tesko da bilo gde postoji, bar kada je o fudbalu rec.

Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

@radisa pa nije odgovorio, a nisi ni ti.
pitala sam vrlo precizno za navijačke grupe. ima li i jedna jedina bez huligana u svojim redovima?

Pa u drugoj rečenici si rekla da navijač=huligan... Ja sam to odgovorio na to...

Za organizovane navijačke(tm) ne znam, ne pratim scenu, ali i taj termin je pogrešan... Oni imaju veze sa navijanjem za neki klub, kao ja sa letom na mesec...

Cela ta priča, da se huligani i dileri nazivaju navijačima je u stvari velika medijska podmetačina i čini da vlast, ko god to bio ne čini ništa protiv suzbijanja kriminala... Jer ako kažeš da je neko huligan, diler ili kriminalac, očekuješ da ga država 'apsi... AKo kažeš da je neko navijač, jbg, što bi hapsio nekog ko navvija za neki klub?

Link to comment



navodno je par grobarskih grupa pokusalo da preuzme jug, a trenutne vodje su povikali cigani, i ondak je nastao haos..


Na stranu sve..ovo je veoma inteligentan potez, vrlo snalazljivi likovi.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
21 minutes ago, renne said:
36 minutes ago, ToniAdams said:
Jest. To me podseća na poslednji derbi koji sam gledao na stadionu, budući da smo ortak cigan sa kim sam išao i ja jedva izvukli žive glave kad smo se pri povratku našli u epicentru bitke sa sve kaldrmama, štanglama, krvavim ljudima i naravno konjicom.   
Elem, mislim da je bio kup 2002 god kad smo dobili ciganske vulve sa 2 1, a radiša ilić odbranio dekiju penal, pa je posle izjavio da je razmišljao da primi gol pa da cigane izbacimo na penale. Zajebavo se naravno, dobar lik bio radiša metalac.

Bili i mi na tom derbiju, dobili opasne batine od policije u parku, bez ikakvog razloga

Ma beži. Imao sam nažalost iskustva sa protestima i sličnim dešavanjima al ono je stvarno bio momenat kad sam odlučio da derbi večitih nije za mene. Ljudi jedni druge cepaju kaldrmom u glavu, lik sa štanglom lupa po ambulantnim kolima i dere se jel unutra grobar, momak u iscepanoj majici delije srpsko sarajevo sa glavom koja više nema oblik glave baulja jedva svestan, onda uleću ko kod ejzenštajna tektonski vitezovi na onim slonovima od konja i kidaju sve pred sobom. 

Šteta, bilo je do jaja ići sa tim drugom na tekme na istok  i slušati komentare okoline kad jedan drugog drkamo. 

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

Ma beži. Imao sam nažalost iskustva sa protestima i sličnim dešavanjima al ono je stvarno bio momenat kad sam odlučio da derbi večitih nije za mene. Ljudi jedni druge cepaju kaldrmom u glavu, lik sa štanglom lupa po ambulantnim kolima i dere se jel unutra grobar, momak u iscepanoj majici delije srpsko sarajevo sa glavom koja više nema oblik glave baulja jedva svestan, onda uleću ko kod ejzenštajna tektonski vitezovi na onim slonovima od konja i kidaju sve pred sobom. 

Šteta, bilo je do jaja ići sa tim drugom na tekme na istok  i slušati komentare okoline kad jedan drugog drkamo. 

To, užas, mi svo uvek išli sa tri, četiri devojke, sad naše supruge, ali ono sranje toga dana nikada neću zaboraviti

Link to comment
21 minutes ago, pt 2.0 said:

prosvetli me pošto ne znam, a zanima me: postoji li makar jedna navijačka grupa (a.k.a navijači) da nisu huligani (znači stoka koja se maklja, diluje drogu, i bavi širokom lepezom kriminala)?
ako ne postoji, ne vidim problem sa izjednačavanjem termina.

i da se podsetimo:


p.s. šta je bilo sa onim što je odveden na reanimaciju na VMA?

 

Jbg u Nemačkoj sam to video. Potpuno druga priča, ne verujem da iko ko voli fudbal ne bi samo tako uživao. 

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

Ma beži. Imao sam nažalost iskustva sa protestima i sličnim dešavanjima al ono je stvarno bio momenat kad sam odlučio da derbi večitih nije za mene. Ljudi jedni druge cepaju kaldrmom u glavu, lik sa štanglom lupa po ambulantnim kolima i dere se jel unutra grobar, momak u iscepanoj majici delije srpsko sarajevo sa glavom koja više nema oblik glave baulja jedva svestan, onda uleću ko kod ejzenštajna tektonski vitezovi na onim slonovima od konja i kidaju sve pred sobom. 

Šteta, bilo je do jaja ići sa tim drugom na tekme na istok  i slušati komentare okoline kad jedan drugog drkamo. 

Ово као добри стари дерби из априла 1991-ве.

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

To, užas, mi svo uvek išli sa tri, četiri devojke, sad naše supruge, ali ono sranje toga dana nikada neću zaboraviti

Ortak je veći od mene. Da smo bili neka nejač trika nema da ne bi najebali. Devojke, deca ili starije osobe su kapiram bile prepuštene na milost i nemilost. 

 

Edited by ToniAdams
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...