Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

užasna je serija, al guilty pleasure me odradio da pogledam sve

 

iako je mrtva trka odlučujem da mi je gluma užasnija od scenarija

kuzmanović, kičić, bergam i grabež nisu za glumu. jbg baš je bolno. 

 

cela epizoda sa trivalićkom i njenim (bjelinim) sinom deluje ko na silu nasađeno, pogtovo trivalićkin lik

iznenađujuće je slab bio bogdan. i loše je napisan, ali je i loše glumeo

diklić već počeo da smara u ulozi nadrkanog matorca (južni vetar, a i još negde je imao isto). valjda će mu nameniti nešto drugo, da ne uleti u kalup ko cvijanović u mileta

 

ima dva interesantna omaža na početku. serija počinje sa sahranjivanjem lika marka nikolića. to je bilo baš nice touch

drugi omaž je kada draža, urednik danasa, priča sa vojom brajovećim na nekom koktelu o slobodi štampe.

 

 

Edited by MortimerBrewster
Link to comment

Sad odgeldah ne znam koju epizodu gde se ova dvojica inspektora cukaju za n.g. i jurcaju po zrnovu na nekoj Novoj rtv zagreb (bar po titlu), skinuh kodi pre par dana pa se jos prilagodjavam, jelte. Imal' gde da pogledam i prethodne epizode ne bi li pohvatao radnju fabule? Fala unapred!

 

Nego, vidim da je "mojoj" AOB nedostajalo para, pa je iznenenada Mustafa Golubic postao i astronom na novoj Opsetvatoriji. Videh snimke iz Velikog paviljona s njim, kao i iz biblioteke AOB kad su se knez Pavle i Mazuranic sastali...

Joj, Miskovicu, pitas li se:)

:treptrep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...