Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Ja nista ne bindzijem. Samo umereno.

Iako mi se svidja atmosfera, bas se ubacis u senke i ne bih izlazio napolje.

Tek jutros odgledah na novas reprizu druge. Bergam uopste ne smeta, mada nije bilo prevoda, tako da vrh. Razumem ich Weiss es nicht i zu spat i erwarten 😄

Psovki gotovo da i nema. Jezdic i Kicic na nivou.

Link to comment

Sad me podsetilo na još jedan genijalni anahronizam iz prve sezone. Kaže Kičić dok drži neki govor, "Stari Sloveni su imali jednu izreku: preko trnja do zvezda!"

 

Debil je pre toga cca šezdeset hiljada puta citirao razne Grke i Latine, da bi onda per aspera ad astra protumačio kao staroslovenski :hail: 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Sad me podsetilo na još jedan genijalni anahronizam iz prve sezone. Kaže Kičić dok drži neki govor, "Stari Sloveni su imali jednu izreku: preko trnja do zvezda!"

 

Debil je pre toga cca šezdeset hiljada puta citirao razne Grke i Latine, da bi onda per aspera ad astra protumačio kao staroslovenski :hail: 

Jbga glumac je, njegovo da izgovori, otkud on zna sta je pisac mislio, ironija , sprdnja, ismevanje kaludjera?

:wacko:

Link to comment

Pisac nije mislio ništa 100%, pisac je debilčina. Nije mi bila namera da zameram nešto Kičiću.

 

Isti autor misli da je Hrist bio ubijen kopljem koje nosi biblijski citat iz doba Vizantije.

 

I da je Napoleon živeo između Konstantina Prvog i Karla Velikog.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
On 26.11.2019. at 15:41, Weenie Pooh said:

Sad me podsetilo na još jedan genijalni anahronizam iz prve sezone. Kaže Kičić dok drži neki govor, "Stari Sloveni su imali jednu izreku: preko trnja do zvezda!"

 

Debil je pre toga cca šezdeset hiljada puta citirao razne Grke i Latine, da bi onda per aspera ad astra protumačio kao staroslovenski :hail: 

 

On 26.11.2019. at 18:03, Frank Pembleton said:

Jbga glumac je, njegovo da izgovori, otkud on zna sta je pisac mislio, ironija , sprdnja, ismevanje kaludjera?

:wacko:

 

Slažem se sa Frenkom, bilo je tako nekih momenata gde je (po piscu) Kaluđer namerno ispadao pokondirena tikva ili sisica, mislim da je to vrlo svesno napisano s tom namerom.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

 

Slažem se sa Frenkom, bilo je tako nekih momenata gde je (po piscu) Kaluđer namerno ispadao pokondirena tikva ili sisica, mislim da je to vrlo svesno napisano s tom namerom.

 

Naravno, vrlo je ocigledna namera. Ali Vini ima pik na Deksu, tako da je svako objasnjavanje uzaludno..

 

Jedva cekam da se herojski ponovo zrtvuje i zbindzuje 2. sezonu, pa da nam otkrije sve istorijske netacnosti koje su nama neukima sigurno promakle.. 

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Naravno, vrlo je ocigledna namera. Ali Vini ima pik na Deksu, tako da je svako objasnjavanje uzaludno..

 

Jedva cekam da se herojski ponovo zrtvuje i zbindzuje 2. sezonu, pa da nam otkrije sve istorijske netacnosti koje su nama neukima sigurno promakle.. 

 

Joj, jedva čekam kad prepozna da je Novi sad odglumio Beč i da se vidi reklama za Mekdonalds!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...